nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Cetelem půjčka

Osobní půjčka Cetelem 20 000 až 1 000 000 Kč až na 10 let na nové bydlení či rekonstrukci, půjčky na nové i ojeté auto nebo jednoduše půjčky na cokoli jiného.

Cetelem
Částka:
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:
6 až 120 měsíců
Tradiční
poskytovatel

Cetelem

Společnost Cetelem patří mezi největší a nejvýznamnější poskytovatele finančních služeb v České Republice. Cetelem má za sebou v tuzemsku již více než desetiletou historii, za tuto dobu společnost získala významné a mnohdy drahocenné zkušenosti, díky kterým může vždy nabídnout svým klientům takové programy a služby, které jsou co nejšetrnější a nejefektivnější pro každého.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 20 000 - 1 000 000 Kč

Splatnost: 6 až 120 měsíců

Charakteristika:

Tradiční poskytovatel

Nízké RPSN

Výhodny sptřebitelský úvěr

Možná konsolidace

Osobní půjčka od Cetelem

Velmi oblíbený produkt společnosti Cetelem, který se těší stále větší oblibě je bezesporu osobní půjčka. Jedná se o finanční úvěr, díky kterému si můžete splnit i vy, klidně i ty nejnáročnější sny a přání. V nabídce osobní půjčky lze objevit úvěr na nové bydlení, úvěr, který vám pomůže při nákupu nového nebo ojetého automobilu, ale i finanční půjčky pro pořízení čehokoliv, či pro realizaci jakýchkoliv plánů nebo záměrů.

Půjčka rychle a korektně

O osobní půjčku Cetelem můžete požádat buď telefonicky, online nebo přímo na pobočce. Ať již se rozhodnete pro jakoukoliv volbu, můžete si být vždy jisti rychlým postupem procesu vyřizování. Pokud vám bude půjčka schválena, můžete očekávat již v průběhu několika málo dnů zapůjčené finanční prostředku na vašem účtu.

Osobní půjčka Cetelem nabízí řadu výhod

V případě, že jste se rozhodli využít služeb osobní půjčky společnosti Cetelem, můžete očekávat řadu výhod. Jedním z nepřehlédnutelných pozitiv je velmi výhodný úrok. Dalším plusem je potom možnost volby výše osobní půjčky. Zde lze volit částky mezi 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Rovněž si nastavíte délku splátkového kalendáře a to v závislosti na konkrétních parametrech úvěru a také vašich osobních možnostech. Samozřejmostí je také alternativa sjednání pojištění půjčky, kterou zcela jistě oceníte v případě nečekaných událostí, při kterých může vzniknout problém při splácení.

Půjčka bez doložení příjmu

Nemáte dostatečné příjmy, nebo je nemůžete doložit? Existuje produkt půjčka bez doložení příjmu. Cetelem totiž vyžaduje doložení příjmu. Jedná se o dostupnou půjčku pro širší spektrum žadatelů.

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.cetelem.cz

Publikováno 17 února 2012

Poslední články: