nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Kimbi nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka Kimbi šitá na míru od Zaplo Finance nabízí flexibilní půjčku až 60 000 Kč až na 2 roky již za 15 minut.

Kimbi
Částka:
10 000 Kč – 60 000 Kč
Splatnost:
3 až 24 měsíců
Flexibilní
půjčka

Kimbi

Půjčka Kimbi může vyřešit vaše finanční potřeby. Zažádat si můžete o částku mezi 10 000 až 60 000 Kč se splatností od 6 do 24 měsíců. Peníze můžete použít dle libosti na cokoliv právě potřebujete. Rychlá nebankovní půjčka, kterou si můžete upravit podle sebe. Odložit, nebo změnit splátky, či navýšit částku.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 10 000 Kč – 60 000 Kč

Splatnost: 3 až 24 měsíců

Charakteristika:

Flexibilní půjčka

Rychlé vyřízení

Správa přes mobil

O nebankovní půjčku můžete požádat online vyplněním žádosti na stránkách kimbi.cz. V prvním kroku si zvolíte částku, výši splátky a dobu splatnosti, poté stačí vyplnit registrační formulář. Takto si založíte svůj profil, který můžete v budoucnu využívat. Po odeslání žádosti už stačí počkat na výsledek. Půjčku Kimbi, stejně menší verzi půjčku Zaplo, poskytuje společnost Zaplo Finance s.r.o.

Vyřízení půjčky Kimbi

Každý žadatel je prověřován v registrech dlužníků a rovněž se posuzuje jeho úvěruschopnost. Pokud máte záznam v registru, zkoumá se důvod, proč byl záznam do registru zanesen a nemusí to nutně znamenat stopku pro schválení žádosti, stejně jako půjčka bez registru.

Po odeslání žádosti a jejím zpracování se dozvíte rozhodnutí o schválení půjčce. Peníze z půjčky vám budou poukázány bezhotovostním převodem. Rychlost převodu závisí na bance, u které máte účet. Takže peníze můžete mít do několika minut anebo je převod garantován do 2 dnů do jakékoliv banky.

Zařazeno v kategoriích:

Nebankovní půjčka

Podmínky půjčky Kimbi

Pro úspěšné zaregistrování a možnost si o půjčku požádat musí žadatel splňovat tyto podmínky:


  • věk od 18 let
  • občan České republiky
  • platný občanský průkaz + jiný doklad totožnosti
  • bankovní účet v bance působící v ČR
  • stálý příjem
  • schopnost splatit úvěr
  • bezproblémovou platební historii

Splacení půjčky Kimbi

Splatit půjčku můžete i předem a to bez poplatků. Dobu splatnosti si také můžete dle potřeby prodloužit. Jinak je splacení nutné provést převodem ve stanovený termín. Jednotlivé nastavení splátek uvidíte ve svém profilu a také na faktuře, kterou obdržíte. Důležité je zadat správně variabilní symbol tak, aby se platby správně spárovaly. V případě, že nebudete mít na zaplacení splátky je nutné se obrátit na operátory společnosti ses nahou najít vhodné řešení této situace.

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.kimbi.cz

Publikováno 9 října 2017

Poslední články: