nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Půjčka 7

Půčka 7 nabízí krátkodobé úvěry s rychlým vyřízením on-line bez skrytých poplatků. Hodnoty půjčky se pohybují od 1 000 do 15 000 korun na 7 až 28 dnů s možností prodloužení doby splácení. Malou Půjčku7 lze vyřídit 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu a to celoročně.

půjčka 7
Částka:
10 000 - 15 000 Kč
Splatnost:
7 až 28 dnů
První zdarma:
limit 7 000 Kč
Věrnostní
program

Proces vyřízení Půjčky 7

Celý proces vyřízení Půjčky 7 je k dispozici on-line na webových stránkách. Prvním krokem je zvolení částky a délky splatnosti. Po zadání těchto údajů v tabulce ihned uvidíte přepočet důležitých informací jako je poplatek, úrok a RPSN. Žádost je kompletní po vyplnění jednoduché registrace, po jejímž odeslání obdržíte návrh smlouvy a další dokumenty. K dokončení celého procesu vyřízení je nutné zaslat symbolickou 1 korunu z účtu, popřípadě postačí zaslat výpis z bankovního účtu tak, aby bylo zřejmé, že je žadatel jeho majitelem.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 10 000 až 15 000 Kč

Splatnost: 7 až 28 dnů

První zdarma: do 7000 Kč

Věk: od 21 let

Charakteristika:

Věrnostní program

První půjčka zdarma do 7000 Kč

Nonstop vyřízení

Online sjednání

Rychlá půjčka

Podmínky půjčky

  • Občan ČR
  • Minimální věk 21 let
  • Zaměstnaní a pravidelný příjem
  • Bezdlužnost

První úvěr do 7 000 Kč ZDARMA

Půjčka 7 nabízí také výhodnou akci na první půjčku zdarma. Pokud si u společnosti zažádáte poprvé, získáte úvěr v hodnotě až 7 000 korun a to bez poplatků a s nulovým úrokem. Podmínkou je splatit úvěr do požadované doby splatnosti. Zaplatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ani o korunu navíc a to bez dalších závazků vůči společnosti poskytující úvěr.

Ověření příjmů a totožnosti

Půjčka 7 je podmíněna prokázáním trvalého a pravidelného příjmu. Ten se prokazuje výplatní páskou nebo odesláním výpisu z účtu, na který je pravidelný příjem poukazován. Jelikož probíhá celý proces on-line je dále velmi podstatné ověřit identitu žadatele tak, aby nedošlo k jejímu zneužití. Proto je nutné odeslat kopie dvou dokladů totožnosti, nejlépe s fotkou.

Věrnostní program

Půjčka 7 připravila pro své stálé klienty i další bonusy ve formě věrnostního programu. S každou další půjčkou a bezproblémovém splacení bude mít klient nárok na slevu na následující úvěr. Postupně tak může získat slevu až 25 %, kterou získá po splacení 9 a více úvěrů. První slevu, a to 5 %, získá už po splacení prvního úvěru.

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky 7 naleznete na adrese: www.pujcka7.cz

Publikováno 26 února 2018

Poslední články: