nahoru

Půjčka pro studenty

Dostupná půjčka pro studenty Vám umožní získat potřebné finance na studium a další finanční potřeby během vašeho studia na škole.

Studentská půjčka s výhodným úrokem

Jak nejlevněji získat peníze, zvlášť když studujete a máte pouze občasné brigády? Využijte výhodné půjčky pro studenty, vychutnávejte si studentský život plnými doušky a neřešte finanční záležitosti. Nabídka studentských půjček je bohatá a úroková sazba nižší než u klasických spotřebitelských úvěrů. Kromě toho půjčku splácíte delší dobu a často až po ukončení studia.

Oblíbené půjčky:

Malá půjčka
Částka:
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
ANO
Velká půjčka
Částka:
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Nenáročná
půjčka
REKLAMA

Kontokorent a kreditní karta pro studenty

Nejvýhodnější půjčky pro studenty poskytují banky a díky jejich pomoci můžete vystudovat střední školu, vyšší odbornou školu nebo vysokou školu. Pokud Vám chybí občas pár tisíc korun, požádejte o vydání kreditní karty s nastaveným úvěrovým rámcem nebo si zřiďte kontokorent ke studentskému účtu. Banky dovolují jít do mínusu až do limitu 25 000 Kč a úrok si účtují pouze z čerpané částky.

Bankovní studentská půjčka do 600 000 Kč

Studenti si dále mohou sjednat půjčku až do výše 600 000 Kč a s úrokem pod 10 % p.a. Splatnost si nastaví až na dobu 10 let a během studia splácí pouze úroky a zbytek až po dokončení školy. Získat půjčku je jednodušší, než se na první pohled může zdát. Žadatelům k tomu stačí občanský průkaz, potvrzení o studiu a potvrzení o příjmu spoludlužníka (rodiče). Peníze mohou využít nejen na studium, ale de facto na cokoli, aniž by dokládali účel.

Malá nebankovní studentská půjčka

Na dostupné půjčky pro studenty se také zaměřují nebankovní společnosti. Nejedná se o půjčky určené pouze studentům, ale i dalším osobám bez příjmu nebo lidem před výplatou. Jedná se o menší krátkodobé půjčky s vyšším úrokem, u kterých student nebo jiný žadatel neprokazuje příjmy, nepředkládá potvrzení o studiu a nepotřebuje ručitele. Pro Vaše maximální pohodlí Vám nebankovní společnosti umožňují sjednání půjček přes internet.

Práce místo půjčky

Alternativou pro všechny, kteří se nebojí něco udělat je vydělat si nějaké peníze při studiu brigádně. Práci pro studenty najdete snadno na internetu.

Publikováno 12 dubna 2016

Jaký typ půjčky hledáte?

Existuje široké spektrum variant půjček, které se liší dostupností a schvalováním i cenou. Jaké jsou jejich možnosti?

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.

Poslední články: