nahoru

Equa bank

Equa bank je jednou z moderních bank, které v roce 2011 přišly na český trh. Jde o velice ambiciózního hráče, který plánuje hrát významnou roli na českém bankovním trhu. Equa bank přišla s jasnou myšlenkou – v jednoduchosti je síla. A přesně podle toho vypadají i produkty banky.

RePůjčka zlevní vaši stávající půjčku

Vyměňte svou nynější drahou a nevýhodnou půjčku za výhodnější RePůjčku. RePůjčku můžete použít například ke splacení konsolidované půjčky, nebo jakékoliv jiné půjčky či úvěru. Garance snížení stávající úrokové sazby s možností půjčit si další peníze navíc. RePůjčka více informací.

Minutová půjčka

S minutovou půjčkou Equa Bank můžete získat až 600.000 na cokoliv si budete přát. Půjčka je neúčelová s možností nastavení výše splátek a doby splácení, dle vašich možností. Vyřízení půjčky probíhá po vyplnění online žádostí do 3 minut.

Výhody Equa bank

Běžný účet s mimořádně výhodnými finančními podmínkami, spořicí účty se skvělými úrokovými sazbami a možnost založit si vše jednoduše online. Equa bank se snaží vycházet maximálně vstříc svým klientům. Produkty jsou jasné, přehledné a jednoduše pochopitelné. Klienti nemusejí složitě pročítat desítky produktů, ale mají na výběr z jednoduché řady, kde přesně najdou to, co právě potřebují.

Moderní banka na trhu

Equa bank je moderní bankou, což ilustrují všechny její produkty. Pokud si ji zvolíte jako svou hlavní bankovní instituci, můžete ušetřit nemalé prostředky na poplatcích a dalších výdajích. Equa bank se totiž neorientuje jen lokálně, ale dokáže vám například podmínky ohledně vybírání z bankomatů garantovat celosvětově za jednu cenu. Ideální možnost pro osoby, které často cestují a vybírají finanční prostředky nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud si pošlete měsíčně na účet u Equa bank určité prostředky, máte vedení účtu naprosto zdarma. A to už se vyplatí. Při částkách okolo 100 korun měsíčně ušetříte za rok s Equa bank více než tisíc korun.

Kontakt

Equa bank a.s.
Lazarská 1718/3
Praha 1
111 21

Kód banky: 6100
SWIFT/BIC: EQBKCZPP

Oficiální stránky: www.equabank.cz

Publikováno 19 ledna 2014

Poslední články: