nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Cofidis půjčka

Nebankovní Cofidis půjčka na cokoliv 10 000 - 1 000 000 Kč bez ručitele, bez zástavy a bez poplatků se splatností až na 7 let. Cofidis půjčka se přizpůsobí Vašemu rozpočtu. Výši splátky lze měnit bez poplatku.

Cofidis
Částka:
10 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:
12 až 72 měsíců
Nízké
RPSN
WEB:
cofidis.cz

Cofidis

Cofidis představuje specialistu na poskytování půjček na dálku. Na českém trhu působí již od roku 2004 a za tu dobu se společnost stala jedním z předních hráčů na poli spotřebitelských úvěrů a půjček. Původní cíl vzniku společnosti Cofidis v mezinárodním měřítku byl z důvodu nákupu na splátky od zásilkové společnosti 3 Suisses.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 10 000 Kč – 1 000 000 Kč

Splatnost: 12 až 72 měsíců

Charakteristika:

Nízké RPSN

Váhodná nebankoví půjčka

Také hotovostní

Mezinárodní působnost

Postupem času a s globálním rozvojem přešla společnost Cofidis na obecnější formu splátek, tedy i bezúčelné spotřebitelské úvěry. Celá skupina funguje již více než 25 let po celém světě.

Filosofie společnosti

Cofidis se snaží být dynamickou společností, která určuje trendy na poli spotřebitelských úvěrů. Klient je pro společnosti vždy na prvním místě a Cofidis se snaží dlouhodobě si klienta udržet, tudíž se vyhýbá nekalým praktikám některých konkurentů. Kvalita služeb je stěžejním bodem programu společnosti. Právě kvalitní produkty dostaly Cofidis až na vrchol. Společnost se dále snaží vytvářet jednoduché a hlavně transparentní produkty, které bude moci ovládat každý laik napříč společností.

Produkty Cofidis

Cofidis nabízí jeden hlavní produkt v podobě Půjčky Cofidis, kterou je možné vyřídit i online a velice snadno. Díky veliké variabilitě a možnostem přizpůsobit si půjčku podle sebe, je tento produkt velice oblíbený. Jeho neúčelovost děla z této Půjčky Cofidis neocenitelný produkt, jelikož klienti společnosti mohou peníze použít na libovolný účel bez nutnosti cokoliv společnosti sdělovat. Výhodou je dlohodobě nízká úroková sazba.


Zařazeno v kategoriích:

Nebankovní půjčka

Podmínky

  • občan ČR nebo SR
  • minumálně 18 let
  • doložitelný příjem
  • bez registru ( bez negativního zápisu)
  • bankovní účet
  • platný telefonický kontakt

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.cofidis.cz

Publikováno 11 února 2012

Poslední články: