nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Era půjčka

Era půjčka Poštovní spořitelny s okamžitým sjednáním po internetu 20 000 Kč – 800 000 Kč až na 96 měsíců s výhodným úrokem.

Era půjčka
Částka:
20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:
12 až 96 měsíců
Dostupná
půjčka
web:
erasvet.cz

Snadné online sjednání

Era půjčka je jedinečnou a moderní možností, jak získat rychle finanční prostředky. Díky mimořádné dostupnosti tohoto finančního produktu je možné Era půjčky sjednat takřka okamžitě. Získat ji můžete tako na poště, nebo na pobočkách banky.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč

Splatnost: 12 až 96 měsíců

Charakteristika:

Možné předčasné splacení

Přizpůsobení splátek

Možnost do 30 dnů vráti

Jak půjčku získat?

První možností je online formulář, který je rychlý, snadný a přehledný. K dalším velice využívaným způsobům pak patří pobočky České pošty či Poštovní spořitelny. Zde je vám vždy k dispozici poradce, který vám přesně poradí, jakou velikost a formu Era půjčky potřebujete.

Co je k Era půjčce potřeba

Pro získání Era půjčky je potřeba předložit dva doklady totožnosti, být občanem České republiky ve věku od 18 do 67 let. Zároveň s Era půjčkou je potřeba sjednat účet u Poštovní spořitelny. U klientů, kteří nemají účet u poštovní spořitelny, na který jim chodí výplata, navíc musejí doložit potvrzení o příjmu.

Výhody půjčky

Peníze jsou k dispozici rychle a na cokoliv. Era půjčka je neúčelový úvěr, takže klient může využít prostředky naprosto na cokoliv. Úroková sazba Era půjčky je ve srovnání s konkurenčními produkty velice solidní a představuje nadstandardní podmínky. Za poskytnutí ani správu Era půjčky se neplatí žádné poplatky. Navíc ani předčasné splacení půjčky není zpoplatněno. Era půjčka se tedy hodí vždy tam, když si chce člověk půjčit a nechce sdělovat na co. Když hledáte půjčku se splátkami, které odpovídají vašim potřebám, a když chcete půjčku, u které si sami rozhodujte, kdy ji splatíte.


Zařazeno v kategoriích:

Bankovní půjčka

Podmínky půjčky:

  • Dva platné doklady totožnosti
  • Pravidelný příjem
  • Bankovní účet u Ery nebo ČSOB

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.erasvet.cz

Publikováno 4 října 2017

Poslední články: