nahoru

Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, která má významné postavení na tuzemském bankovním trhu, ale i v celé střední Evropě. Obchodní místa a pobočky Poštovní spořitelny naleznete prakticky po celém území České republiky. Vzhledem k tomu, že přepážka Poštovní spořitelny je v podstatě na každé poště, je logické, že se jedná o výrazné pokrytí. Klienti spořitelny tak mají kdekoliv možnost využívat jejich bankovních služeb a produktů, či pouze její poradenské činnosti.

Bankomaty

Klientům je k dispozici také obrovské množství bankomatů, které jsou rozmístěny na mnoha místech republiky v obchodních centrech nebo na náměstích či na jiných strategických místech. Poštovní spořitelna poskytuje standardní finanční služby, které se těší neustále vysoké oblibě a poptávce. Je to dáno především jejich kvalitou, ale i moderností, díky které je zákazníkům nabídnuto vždy těch nejefektivnějších finančních programů.

Co vám nabízí

Poštovní spořitelna je moderní bankovní instituce, která poskytuje své služby především soukromým osobám, v její nabídce lze objevit také několik programů určených pro právnické osoby. Cílem spořitelny je poskytovat takových finančních služeb, které dokážou zjednodušit váš každodenní život a poskytnou vám tak více času a prostoru pro realizaci vašich osobních představ.

Poštovní spořitelna nabízí širokou produktovou základnu, která by vám měla být nápomocna při řešení všech finančních otázek. Jedná se o standardní a hojně využívané produkty jako jsou zřízení a správa účtu, vhodné spoření, investování, či pojištění nebo sjednání půjčky Samozřejmostí jsou produkty, které se vám dokážou přizpůsobit na míru, přesně dle vašich požadavků.

Poštovní spořitelna - důraz je kladen na jednoduchost a unikátnost

Poštovní spořitelna klade obrovský důraz na jednoduchost a přehlednost jejich služeb. Neustále přichází s novinkami, proto nemůže nikoho překvapit, že v určitých projektech je spořitelna jakýmsi průkopníkem.


Kontakt

Československá obchodní banka, a.s.
Poštovní spořitelna
Roztylská 1
225 95 Praha 025

Kód banky: 0300
SWIFT/BIC: CEKOCZPP

Oficiální stránky: www.postovnisporitelna.cz

Publikováno 19 března 2012

Poslední články: