nahoru

ČSOB Banka - Kód banky 0300

ČSOB banka - Československá obchodní banka je univerzální finanční instituce, která působí na území České republiky a současně také na Slovensku. Založena byla státem v roce 1964 jako banka, která měla primárně poskytovat služby v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací.

V polovině roku 1999 byla privatizována a jejím většinovým vlastníkem se stala belgická KBC Bank. O rok později potom Československá obchodní banka převzala Investiční a poštovní banku. Československá obchodní banka působila až do konce roku 2007 současně na českém i slovenském finančním trhu, po tomto datu byla k 1. lednu 2008 slovenská pobočka oddělena. Oficiální zkratkou Československé obchodní banky je ČSOB.

Široký rozsah produktů

ČSOB banka nabízí řadu standardních finančních produktů a to jak pro fyzické, tak i právnické osoby. Díky svým dlouholetým zkušenostem na tuzemském trhu může nabídnout vždy ty nejprofesionálnější produkty a služby, které ocení veškeří její klienti.

Co nabízí banka pro fyzické osoby

Pro soukromé osoby nabízí ČSOB banka standardní produkty a služby, které vždy vhodně přizpůsobuje aktuálním možnostem a stavu finančního trhu. V její nabídce lze objevit problematiku produktů bydlení, spoření a investování, půjček a úvěrů, účtů, plateb a pojištění. Samozřejmostí je možnost komplexního internetového bankovnictví. Ke svým klientům přistupuje vždy s co největší vstřícností.

Výhody také pro právnickým osobám

Ani podnikatelé či živnostníci nebudou u ČSOB banky ošizeny. Banka i jim poskytuje širokou základnu nejrůznějších standardních i doplňkových finančních služeb a produktů. Ať již patříte mezi drobné živnostníky nebo chcete produkt či službu pro malé či střední podniky, je vám ČSOB banka vždy k dispozici. Pomocí jejich služeb můžete získat kompletní finanční správu a podporu i pro vaši společnost.

Kontakt

Československá obchodní banka - ČSOB
Radlická 333/150
Praha
150 57

Kód banky: 0300
SWIFT/BIC: CEKO CZ PP

Oficiální stránky: www.cnb.cz

Publikováno 9 ledna 2012

Poslední články: