nahoru

Studujete a potřebujete pokrýt nečekané výdaje?
Máme pro Vás 3 tipy

Studujete vysokou školu a Vaše finanční situace není úplně ideální? Rodiče Vám už tolik nepřispívají, ale Váš život na vysoké si přeci jen žádá větší obnosy financí? Jasně, můžete jít pracovat někam na brigádu a přivydělat si tak. Jenže ale, co když máte tak náročné studium, že celý den prosedíte v knihách a večer jste rádi, že se aspoň na chvíli vyvětráte s kamarády.


V takovém případě není docházení na brigádu někam do továrny úplně vhodným řešením. Nabízí se jiné řešení, a tím může být půjčka pro studenty. Tato forma půjčky je v dnešní době velmi oblíbeným řešením mladých studujících lidí, kteří ještě nemají stálý příjem. Společnost na vysoké si ovšem žádá nějaký společenský a finanční standart.

Snadnější než v klasické bance

Týká se výše uvedený popis i Vás? Už jste o takové formě půjčky slyšeli? Nevadí, pozorně čtěte, neboť je to vše velmi jednoduché. V případě, že se rozhodnete půjčit si, měli byste vědět pár důležitých věcí. Zaprvé, tento úvěr je vlastně nebankovní půjčka. Co znamená nebankovní? Nemusíte žádat žádnou banku o půjčku, kterou byste pravděpodobně stejně nedostali. Žádá se nebankovní instituce, která má poněkud jiná pravidla. Získání penízků je tak většinou velmi snadné.

Nevyděláváš? Nevadí, půjčíme ti i tak

Jedním z pravidel nebankovní půjčky je i skutečnost týkající se dokládání nejrůznějších dokumentů. Klasické banky většinou zajímají Vaše příjmy a doklady o nich. Na základě toho se rozhodují, zda Vám půjčku poskytnou či ne. Zde je to jinak, a proto zadruhé je to tzv. půjčka bez doložení příjmu. Nemusíte pracně nic dokládat a nikoho nebude zajímat, zda vydělávat či ne. Jednoduše vyplníte jednoduchý online formulář, odešlete a za chvíli už se můžete těšit z penízků na Vašem účtu.

Zcela zdarma a bez poplatků

To hlavní teprve přijde. Jak je zvykem u klasických bankovních půjček, tak vždy po Vás banka bude chtít nějaký poplatek za poskytnutí půjčky a samozřejmě úroky. Když si je spočítáte, zjistíte, že bance zaplatíte horentní sumu navíc. Toho se u této nebankovní půjčky bát nemusíte.

A co vše k tomu potřebujete? Jen:

  • přístup k internetu
  • trochu času
  • a bankovní účet

Vidíte, jak moc je to jednoduché? Pokud tedy přemýšlíte o tom, že byste si nějakou nebankovní půjčku pořídili, nic Vám nebrání.

Tento článek je komerční prezentace. Publikováno 9 října 2019

Poslední články: