nahoru

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

Českomoravská stavební spořitelna zahájila svou obchodní činnost na podzim roku 1993. Jedná se o finanční instituci, která si během svého působení získala vysokou oblibu a neustále se těší na nové klienty a udržuje obvykle dlouhodobější kontakty s klienty současnými.

Úvod > Finance > Stavební spoření > Českomoravská stavební spořitelna

Co nalezneme v nabídce spořitelny?

Českomoravská stavební spořitelna poskytuje širokou základnu klasických finančních služeb, které jsou dostupné celé řadě klientů. V prvé řadě se jedná o produkty stavebního spoření, které umožňují výhodné zhodnocení úspor a jsou také výborným prostředkem k financování bydlení. Dalším významným produktem Českomoravské stavební spořitelny je samotné financování bydlení včetně možnosti připojištění.

Nelze přehlédnout ani penzijní připojištění, díky kterému si můžete uchovat finanční samostatnost a nezávislost i v pozdějším poproduktivním věku. Nabídka rovněž disponuje podílovými fondy, které slouží k vytvoření finanční rezervy, která je určitě velmi často potřebná. Českomoravská stavební spořitelna také nabízí vyřízení a spravování osobního konta či soukromého účtu včetně všech souvisejících i doplňkových služeb.

Široké pokrytí svých poboček a obchodních zástupců

Pokud se rozhodnete sjednat a využívat jakékoliv finanční produkty spořitelny, či využít služeb společnosti Českomoravské stavební spořitelny, není nic jednoduššího, než návštěva jedné z mnoha poboček, které jsou rovnoměrně rozložené po celé České republice. Zde jsou vám k dispozici vždy profesionálně proškolení finančníci, kteří jsou připraveni pomoct s kterýmkoliv problémem, či objasnit jakýkoliv dotaz.

Obchodní místa je možno vyhledat pomocí webových stránek spořitelny, i na nich se potom můžete dozvědět mnoho užitečných informací o produktech a službách Českomoravské stavební spořitelny.

Kontakt

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Vinohradská 3218/169
Praha 10
100 17

Oficiální stránky: www.cmss.cz

Publikováno 17 července 2013

Poslední články: