nahoru

Americká hypotéka (Univerzál) od Raiffeisenbank

Český bankovní trh nabízí různé typy, úvěrů a hypoték. Kromě klasické hypotéky jsou v oblibě i neúčelové hypotéky, které se nazývají Americké. Prostředky z ní lze použít na cokoli, nejen na věci spojené s bydlením, jak je tomu u klasické půjčky. Navíc se důvod nezjišťuje a není třeba dokládat bance doklady a faktury. Mezi banky, které Americkou hypotéku nabízí je i Raiffeisenbank.

Co je Americké hypotéka?

Americká hypotéka je úvěr, který je zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Výhodou je neúčelovost, takže peníze můžete použít na cokoli a také úrok bývá nižší oproti klasickým půjčkám.

Americká hypotéka - Univerzál

Americká hypotéka Univerzál od Raiffeisenbank představuje neúčelovou půjčku, která se vyznačuje řadou pozitivních vlastností. Při podávání žádosti se vás nebude nikdo ptát na účel, ke kterému peníze potřebujete. Vyřízení a správa hypotéky je bez poplatků a navíc můžete získat výhodnější úrokovou sazbu a lepší podmínky než u klasických spotřebitelských úvěrů. Peníze jsou připraveny k čerpání velice rychle a to už ve fázi, kdy je podán návrh na vklad zástavního práva.

O kolik můžete u Raiffeisenbank požádat?

Samotnou výši úvěru ovlivňuje především hodnota zastavené nemovitosti. Čím bude tato hodnota vyšší, tím bude vyšší i finanční rozsah hypotéky. Americká hypotéka od Raiffeisenbank je poskytnuta v rozmezí od 300 000 do 5 000 000 korun se splatností až 20 let. Délka zvolené doby splatnosti samozřejmě ovlivňuje výsledný úrok, ale i tak bude nižší než u jiných úvěrů. V případě, že se rozhodnete splatit hypotéku dříve, než bylo sjednáno, nemusíte se obávat žádných sankcí.

Jak získat Americkou hypotéku?

Vyřízení hypotéky není nic složitého. Stačí navštívit pobočku banky a dojednat si schůzku s bankéřem. Ten navrhne více řešení a vy se potom můžete rozhodnout pro to, které vám bude nejvíce vyhovovat. Zpracování hypotéky trvá maximálně 3 dny. O hypotéku mohou požádat až 4 osoby, žijící maximálně ve dvou domácnostech.

Podmínky pro vyřízení hypotéky:

  • minimální věk žadatele - 18 let
  • platné doklady totožnosti
  • potvrzení o příjmu
  • prohlášení o výši skutečných výdajů
  • prohlášení manžela či manželky vlastníka nemovitosti

Publikováno 5 listopadu května 2018

Poslední články: