nahoru

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Wüstenrot - stavební spořitelna je spojena především s poskytováním stavebního spoření. V této problematice se jedná dokonce o jakési průkopníky. Wüstenrot pochází původem z Německa, avšak během poměrně krátké doby se instituce začala prosazovat i v jiných státech Evropy. Od roku 1993 působí také na českém finančním trhu. Dnes se jedná o přední společnost v oblasti stavebního spoření. Poptávka o její produkty mezi obyvatelstvem neustále roste.

Spořitelna nabízí řadu produktů v oblasti stavebního spoření

Stavební spoření je neustále velmi výhodné, z tohoto důvodu nemůže nikoho překvapit, že se jedná o stále aktuální produkt. Díky vhodnému programu je tak možno v závislosti na výši vložených finančních prostředků získat nemalý státní příspěvek.

Wüstenrot - stavební spořitelna připravuje pro svou klientelu z širokých řad vždy ty nejefektivnější programové balíčky. Díky obrovské zkušenosti se v problematice profesionálně orientuje a může tak tedy nabídnout vždy o něco více, než mnohá konkurence. Neustále sleduje jak tuzemský, tak i celosvětový vývoj. Její aktuální nabídku konkrétních finančních produktů a služeb je možno vždy zjistit na jejich webových stránkách. Zde naleznete ty nejžhavější informace, které vám jistě přijdou vhod. K dispozici máte také řadu obchodních míst, kde je možno veškeré vaše dotazy, nejasnosti, či problémy prodiskutovat s profesionálně vyškolenými finančními poradci.

Vyřízení stavebního spoření Wüstenrot nepředstavuje žádný problém

Wüstenrot - stavební spořitelna ke svým klientům přistupuje velmi ochotně a vstřícně. Pokud se rozhodnete využít jejího programu, není nic jednoduššího, než návštěva pobočky nebo kontaktování pracovníka spořitelny. Následně se dozvíte veškeré formality, které bude třeba splnit. Finanční poradci vám budou se vším nápomocni. Vše s vámi zkonzultují a pomohou vám nastavit parametry stavebního spoření přesně tak, aby co nejvíce odpovídaly vašim představám a byly pro vás co možná nejvýhodnější.

Kontakt

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.
Na Hřebenech II 1718/8
Praha 4
140 23

Oficiální stránky: www.wuestenrot.cz

Publikováno 8 července 2013

Poslední články: