nahoru

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Raiffeisen stavební spořitelna je obchodní společnost působící v oblasti stavebního spoření. Jedná se o akciovou společnost, která zahájila svoji činnost 7. září 1993. Historickým mezníkem pro Raiffeisen stavební spořitelnu se stal rok 1998, kdy tehdejší akcionář Raiffeisen Bausparkasse GmbH navýšil svůj podíl ve spořitelně na 75% všech akcií. Od tohoto roku se specializuje především na stavební spoření. Díky každodenní reakci na aktuální požadavky svých klientů se může těšit vysoké oblibě na českém finančním trhu. Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje svým stálým i novým zákazníkům garanci kvality a profesionality. Kromě řady produktů se spořitelna může pochlubit rovněž širokou poradenskou činností.

Úvod > Finance > Stavební spoření > Raiffeisen stavební spořitelna

Co vám spořitelna nabízí

Raiffeisen stavební spořitelna nabízí svým klientům řadu zajímavých a moderních produktů. Jedná se především o zřízení a vedení stavebního spoření včetně spořícího a úvěrového tarifu, dále potom o poskytování půjček na bydlení samozřejmostí je také možnost pojištění a doprovodných základních finančních služeb.

Raiffeisen stavební spořitelna se vám v rámci svých finančních programů dokáže co nejvíce přizpůsobit. Její služby a produkty jsou tedy dostatečně pružné a dokážou tak lehce uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Jak probíhá sjednání produktu u Raiffeisen stavební spořitelny

Pokud se rozhodnete využít služeb a produktů spořitelny, bude nutno konkrétní program sjednat. Toto nepředstavuje nikterak náročnou činnost. Můžete si vybrat, zda navštívíte některé obchodní centrum spořitelny, či využijete online formuláře, který naleznete na webových stránkách společnosti. Kontaktovat můžete také konkrétního finančního poradce, se kterým se můžete domluvit na nezávazné schůzce.

Raiffeisen stavební spořitelna se vyznačuje velice přehlednými programy, pokud byste se v nich však i přes tuto skutečnost ztráceli, není problém se na veškeré dotazy či nejasnosti zeptat přímo proškolených pracovníků, ti vám ochotně vše vysvětlí a budou vám nápomocni při případném sjednání produktu.

Kontakt

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Koněvova 2747/99
Praha 3
130 45

Oficiální stránky: www.rsts.cz

Publikováno 21 května 2013

Poslední články: