nahoru

Americká hypotéka od Komerční Banky

Nikoho nepřekvapuje, že i v dnešní době roste počet lidí, kteří nemají dostatek finančních prostředků na realizaci svých záměrů. Málokdo má dnes peníze v hotovosti, určených k okamžité útratě. Pokud patříte i vy mezi ty, kteří mají mnoho přání a málo peněz, můžete jako jednu z možností financování zvolit úvěr, označovaný jako Americká hypotéka. Jednou z bank, které tento typ úvěrů nabízí je Komerční banka.

Co je Americké hypotéka?

Americká hypotéka je úvěr, který je zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Výhodou je neúčelovost, takže peníze můžete použít na cokoli a také úrok bývá nižší oproti klasickým půjčkám.

Výhody Americké hypotéky od KB

  • nezkoumá se účel použíti prostředků
  • možnost získání vyšší částky, max. 10 000 000 Kč
  • splácení lze rozložit na vámi vyhovující dobu
  • den splátky si zvolíte sami
  • možnost získání nižšího úroku a delší splatnosti

Americká hypotéka od Komerčky

Výhodou americké hypotéky je neúčelovost a půjčit si můžete na jakýkoliv účel nepodnikatelského charakteru. Důležité je zajistit takový úvěr nemovitostí. Rozptyl hodnoty je v rozmezí od 200 000 do 10 000 000 korun a výše půjčky může být až 70 % obvyklé ceny nemovitosti. Tento bezúčelový úvěr, zajištěný nemovitostí je charakteristický výhodnějšími podmínkami než u jiných spotřebitelských úvěrů.

Čerpání hypotéky

Americkou hypotéku od Komerčky můžete čerpat po dobu dvou let. Peníze se po schválení a podepsání smlouvy převádějí přímo na účet a následně se splácí výhradně z běžného účtu KB. Maximální doba splatnosti je stanovena na 20 let, minimální na 1 rok.

Jak lze hypotéky od Komerční Banky sjednat?

O každou hypotéku je nutné zažádat na kterékoliv pobočce Komerční Banky. K žádosti o poskytnutí úvěru je nutné si připravit dva doklady totožnosti, například občanský průkaz a cestovní pas. Dalším důležitým dokladem je potvrzení o výši pracovního příjmu nebo poslední daňové přiznání, doplněné o doklad o zaplacení daně. Ze strany banky budete také dotazování na informace o nemovitosti, kterou hodláte zastavit. Finanční poradci jsou připraveni poradit a zpracovat každou žádost.

Publikováno 10 června 2018

Poslední články: