nahoru

Americká hypotéka – ČSOB

Do finanční tísně se může dostat kdokoliv velice rychle. Někdy prostě nestačí našetřené peníze a je třeba tuto situaci řešit jiným způsobem. V takových případech přichází na řadu řešení například v podobě půjčky. Jednou z možností je produkt Americké hypotéky od ČSOB, kde je možné žádat až o 5 000 000 korun.

Co je Americké hypotéka?

Americká hypotéka je úvěr, který je zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Výhodou je neúčelovost, takže peníze můžete použít na cokoli a také úrok bývá nižší oproti klasickým půjčkám.

Výhody Americké hypotéky od ČSOB

  • jednoduché vyřízení a rychlé schválení, včetně odhadu ceny nemovitosti
  • bezúčelová hypotéka na cokoliv
  • možnost předčasného splacení nebo mimořádné splátky
  • široká síť poboček ČSOB po celé České republice
  • výhodnější úroky než u klasických půjček

Výhodný a dostupný produkt

ČSOB nabízí americkou hypotéku, tedy neúčelový produkt, díky kterému si můžete půjčit vyšší množství peněz. Získané prostředky je možné použít libovolně, na bydlení, investice anebo nákup automobilu. Při vyřízení se musíte zaručit nemovitostí, kterou musíte mít v osobním vlastnictví. Banka se vás nebude ptát na účel hypotéky a při čerpání hypotéky nemusíte nic dokladovat. Schvalování probíhá rychle a vše ohledně jednání na katastru za vás vyřídí banka.

Parametry

Protože se zavazujete nemovitostí, jsou americké hypotéky k dispozici v řádech milionů korun. U ČSOB můžete žádat o americkou hypotéku v rozmezí od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč s dobou splácení od 3 do 20 let. Výši hypotéky ovlivňuje především hodnota zastaveného majetku a také vaše bonita. Schopnost splácení banka prověřuje u každého žadatele. ČSOB je schopna poskytnout Americkou hypotéku až do výše 70% zastavené nemovitosti. V závislosti na parametrech se bude odvíjet úrok, který lze zafixovat na jeden, tři nebo pět let.

Pojištění schopnosti splácet hypotéku

Obávat-li se problémů se splácením je dobré se, proti neschopnosti splácet hypotéku, pojistit. Takový typ pojištění je vhodný ke všem hypotékám s možností kdykoliv pojištění změnit, během celé doby splácení. Pojištění pokrývá splátky hypotéky pro případy, kdy budete v těžké situaci tak, aby nezatížili vás ani vaši rodinu. V případě ztráty práce za vás bude uhrazeno až 12 splátek.

Publikováno 10 května 2018

Poslední články: