nahoru

U hypotéka od UniCredit Bank

Zažádání si o hypotéku dnes představuje běžnou záležitost. Jedná se o typ úvěru určený k pořízení nemovitosti, který se těší stále stejné oblibě. Ekonomice se sice za za poslední léta daří velice dobře, ale mnoho lidí dostatkem financí na pořízení vlastního bydlení, nedisponuje. Právě taková situace se dá velmi účelně vyřešit, například prostřednictvím U hypotéky od UniCredit Bank.

U hypotéka a její výhody

Neplaťte stále jen nájem, pořiďte si vlastní bydlení a nastavte si splátky tak, aby váš rozpočet zbytečně nezatížily. Výše U hypotéky se odvíjí od hodnoty nemovitosti, až do 90 % její odhadní ceny a maximální výše není omezená. Splátky je pak možné rozložit až na 30 let. Hypotéku můžete zajistit kupovanou i jinou nemovitostí k bydlení. Pokud si hodláte z hypotéky pořídit družstevní byt, musíte zajistit hypotéku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Typy úrokové sazby

Na výběr máte dva typy úrokové sazby:

Požadavky na zástavu nemovitosti:

  • 1) FIXNÍ - sami si můžete zvolit délku fixace a to od 1 do 10 let. Po tuto dobu bude úroková sazba i splátka neměnná, bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci.
  • 2) VARIABILNÍ – skládající se z pevné a variabilní složky, která se může v závislosti na vývoji sazeb na mezibankovním trhu měnit každý měsíc.

Čerpání a splácení hypotéky

Po schválení a podpisu smlouvy můžete hypotéku vyčerpat do jednoho roku. Splácení se odvíjí od toho, na kolik je hypotéka dojednána, formou pravidelných měsíčních splátek poukazovaných na účet banky.

Pojištění navíc

Klienti si také mohou vybrat a sjednat pojištění navíc. Možností je hned několik. Pojistit si můžete nemovitost i domácnost a také lze vyřídit pojištění odpovědnosti a schopnosti splácet.

Publikováno 12 dubna 2018

Poslední články: