nahoru

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

Stavební spořitelna České spořitelny je akciová společnost, která má povoleno působit v oblasti stavebního spoření. Svoji obchodní činnost na českém finančním trhu zahájila v roce 1994, za její poměrně krátkou historii se vypracovala na přední místa mezi širokou konkurencí. Stavební spořitelna patří do finanční skupiny České spořitelny, což ji zajišťuje odborný dohled a jednodušší realizaci mnoha služeb. Jedná se o silnou a flexibilní banku, která se snaží v maximální možné míře vycházet vstříc svým klientům.

Úvod > Finance > Stavební spoření > Stavební spořitelna České spořitelny

Co Stavební spořitelna České spořitelny nabízí

Stavební spořitelna poskytuje především nejrůznější produkty v oblasti stavebního spoření. V její nabídce naleznete velmi zajímavé a výhodné produkty, které mohou být i pro vás velice efektivní. Jedná se o programy, které jsou určeny výhradně pro soukromé osoby. Stavební spoření je neustále velmi populární produkt spoření. Stavební spořitelna České spořitelny neustále aktualizuje produkty stavebního spoření, jedině tak může být zajištěna pro koncového klienta ta nejvhodnější nabídka.

Stavební spořitelna České spořitelny kromě stavebního spoření nabízí rovněž zajímavé a výhodné úvěry. Ty jsou určeny taktéž pro soukromou klientelu výhradně k nekomerčním účelům.

Nabídka online služeb

Stavební spořitelna České spořitelny je moderní finanční instituce, proto se samozřejmě přizpůsobuje aktuálním trendům a snaží se svým klientům poskytnout vždy o něco více. Díky jejím online službám, můžete kdykoliv zjistit právě to, co vás zrovna zajímá. Nemusíte tak nutně s každým dotazem na obchodní centrum. Stačí jednoduše sednout k počítači a odkudkoliv, kde je připojení k internetu, využít jejich online služeb. V brzké době vás bude kontaktovat finanční poradce, který vám vše vysvětlí.

Díky této službě ušetříte spoustu času, který můžete věnovat k jiným, mnohdy příjemnějším účelům. Mnoho informací naleznete také přímo na webových stránkách spořitelny.

Kontakt

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Vinohradská 180/1632
Praha 3
130 11

Oficiální stránky: www.burinka.cz

Publikováno 12 ledna 2013

Poslední články: