nahoru

Hypotéka od mBank

V dnešní době nabízí každá významnější bankovní instituce kromě klasických půjček i hypotéky. Ve společnosti totiž stále přibývá těch, kteří mají bohaté představy na realizaci svých záměrů a plánů, ale nedisponují dostatkem financí. Právě pro takové lidi je s nabídkou připravena i mBank.

Úvod > Hypotéky > mBank

Hypotéky od mBank

mBank nabízí svým klientům více variant hypoték. Můžete si vybrat mezi klasickou hypotékou anebo produktem, který je znám jako Americká hypotéka – jedná o neúčelový úvěr, u kterého nemusíte dokládat účel. V obou případech je třeba zaručit úvěr zástavou nemovitostí. Hypotéky jsou nabízeny s výhodným úrokem a bez zbytečných poplatků, s rychlým vyřízením. V době trvání hypotéky je možné zažádat o odložení splátky jistiny úvěru, a to na období 1 – 9 měsíců. Po dobu odložených splátek tak budete hradit pouze úroky.

Neúčelová mHypotéka

Výška úvěru se pohybuje od 200 000 Kč až do 4 000 000, respektive 75 % max. 90 % hodnoty zajištěné nemovitosti. Výše mHypotéky záleží na více faktorech. Mezi ty nejdůležitější patří odhadnutá cena zastavené nemovitosti a schopnost splácení. Splatnost je možné si vybrat v rozmezí od 12 měsíců až 40 let. Maximální doba splatnosti je limitována věkem 70 let.

Kdo může o mHypotéku žádat?

fyzická osoba starší 18 let

o hypotéku mohou žádat až 4 žadatelé

důležitý je stálý zdroj příjmů a schopnost splácet

Výhody mHypotéky

U bezúčelové hypotéky se vás nikdo nebude ptát na co peníze použijete. mBank si neúčtuje žádné poplatky za vyřízení ani poskytnutí úvěru, navíc budete mít vedení běžného i úvěrového účtu zdarma. Hypotéka do 50 % hodnoty zástavní nemovitosti vám bude vyřízena i bez dokládání potvrzení o výši příjmů.

Požadavky na zástavu nemovitosti:

  • hypotéka musí být zajištěna zástavním přávám k nemovitosti, která se nachází na území České republiky
  • zástavní nemovitost může být předmětem účelu úvěru
  • můžete ručit kupovaným bytem nebo domem
  • zástavní nemovitost nemusí být ve vlastnictví žadatele
  • odhad nemovitosti může být až 6 měsíců starý
  • zástavní nemovitost musí být pojištěna

Publikováno 4 dubna 2018

Poslední články: