nahoru

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Modrá pyramida stavební spořitelna je moderní dynamická instituce, která poskytuje svým klientům řadu standardních i speciálních finančních produktů a služeb. Její pobočky jsou rozšířeny prakticky po celém území České republiky.

Úvod > Finance > Stavební spoření > Modrá pyramida

Nabídka produktů od Modré pyramidy stavební spořitelny

Modrá pyramida stavební spořitelny poskytuje občanům propracovanou základnu nejrůznějších finančních programů. V její nabídce vyniká především produkt stavebního spoření. Stále se ještě jedná o velice zajímavé a výhodné spoření, Modrá pyramida si je této skutečnosti vědoma a proto přichází s prvotřídními produkty, které si pravidelně získávají mnoho klientů. V této kategorii je k dispozici více konkrétních programů, ze kterých si vyberou téměř všichni klienti. Další produktem v základní nabídce je potom úvěr na bydlení. Modrá pyramida stavební spořitelna se postará o hladké a rychlé vyřízení, které jistě oceníte i vy.

Spořitelna však poskytuje i základní finanční produkty v podobě zřízení a vedení osobního účtu. Další možností je alternativa pojišťovacích produktů. Pojistit si tak můžete velmi výhodně téměř cokoliv. Samozřejmostí je také vhodné zhodnocení našetřených úspor, můžete si tak zajistit důstojné stáří a hlavně nebudete v poproduktivním věku na nikoho odkázáni.

Postup sjednání

Pokud chcete sjednat jakýkoliv finanční produkt, nabízený Modrou pyramidou stavební spořitelnou, postup je velmi jednoduchý. Rozhodnete-li se využívat služeb Modré pyramidy stavební spořitelny, můžete si být jisti, že jste provedli správnou volbu. Spořitelna nabízí kvalitní a profesionální služby.

Na veškerých obchodních místech jsou vám k dispozici vždy proškoleni finančníci, kteří mají mnoho zkušeností a dokážou vám s čímkoliv poradit. V případě, že nebudete něco vědět, rovněž neváhejte a co nejdříve se na pracovníky spořitelny obraťte. Mnoho cenných informací naleznete také na webových stránkách Modré pyramidy stavební spořitelny.

Kontakt

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Bělehradská 128
Praha 2
120 21

Oficiální stránky: www.modrapyramida.cz

Publikováno 24 února 2012

Poslední články: