nahoru

Americká hypotéka Hypoteční banky

Půjčte si na vybavení domácnosti nebo na cokoliv jen potřebujete. S americkou hypotékou můžete pokrýt vše, co nelze financovat standardní účelovou hypotékou. Díky zastavě vaší nemovitosti vám Hypoteční banka nabídne oproti běžným hypotéka i nižší úrokovou sazbu.

Úvod > Hypotéky > Americká hypotéka > Hypoteční banka

Co je Americké hypotéka?

Americká hypotékaje moderní neúčelový úvěr, který umožňuje financovat cokoliv i potřeby související s bydlením. Hypoteční banka je jednou z řady společností, které Americkou hypotéku ve svém portfoliu nabízí. Výhodou americké hypotéky je nižší úroková sazba oproti běžným půjčkám.

Výhody Americké hypotéky od Hypoteční banky

  • předčasné splacení bez sankcí a zdarma
  • rychlé vyřízení, po dodání dokumentace obvykle 1 až 5 dní
  • o hypotéku mohou žádat až 4 osoby, ze dvou domácností
  • široká síť poboček ČSOB po celé České republice
  • do zástavy může jít kromě nemovitosti i pozemek nebo stavební parcela

Sjednání hypotéky

Před sjednáním hypotéky je možné na stránkách Hypoteční banky vyzkoušet si výpočet na kalkulačce. Při samotném vyřizování je nutné už pobočkou navštívit přímo. Při první schůzce se od specialisty dozvíte jaké dokumenty je nutné doložit. Dokumenty se liší podle typu hypotéky a typu nemovitosti. Některé dokumenty si banka může opatřit sama, například výpis z katastru nemovitostí nebo odhad nemovitosti.

Potřebné dokumenty

Doložit musíte také dva doklady totožnosti a potvrzení o pravidelném příjmu. Po schválení bude připravena smlouva k podpisu. Návrh smlouvy vám bude zaslán, tak aby jste měli čas na její prostudování. V této fázi je pro vás důležité pečlivě zvážit podmínky čerpání. V případě nejasností se dotázat tak, aby byla hypotéka pro vás skutečně vyhovující a ničím vás neomezovala.

Do kdy je možné peníze čerpat?

Peníze je po podpisu smlouvy možné čerpat buď postupně anebo jednorázově, a to do 12 měsíců od podepsání smlouvy.

Publikováno 23 června 2018

Poslední články: