nahoru

Flexihypotéka od Oberbank

Oberbank je původem rakouská bankovní instituce, která nabízí veškeré standardní finanční produkty. V nabídce se kromě klasických úvěrů, půjček a financování objevuje také i několik typů hypoték. Pokud se tedy dostanete do finančních problémů, nebude třeba se zříkat vašich plánů a záměrů. S hypotékou od Oberbank si můžete i nadále užívat.

Oberbank FlexiHypotéka

FlexiHypotéka od Oberbank nabízí neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Prostředky z FlexiHypotéky můžete využít k financování libovolných investic a navíc není nutné dokládat účel úvěru. Minimální výše úvěru je 100 000 a maximální do 75 % hodnoty zastavené nemovitosti. Doba splatnosti je volitelná a pohybuje se od 1 do 20 let. Hypotéku je možné vybrat jednorázově nebo po dobu maximálně 6 měsíců a následně se splácí pravidelně anuitní splátkou.

Nabídka hypoték Oberbank:

  • StandardHypotéka – nabízí účelový hypoteční úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti
  • StandardHypotéka Plus – s touto hypotékou si klient umožní výrazné zjednodušení při čerpání úvěru na vlastní bydlení
  • Investiční hypotéka – je určena pro klienty, kteří si chtějí pořídit nemovitost určenou k pronájmu
  • FlexiHypotéka – neúčelová hypotéka, která je zajištěna zástavním právem k nemovitosti
  • Hypotéka bez hranic – hypotéka pro fyzické osoby, která bude určena k investici do nemovitosti v zahraničí

Jak o FlexiHypotéku zažádat?

Oberbank garantuje rychlé a korektní řešení všech podaných žádostí o jakýkoliv typ hypotéky. Rozhodnete-li se nabídky využít, bude potřeba, aby byl váš věk vyšší než 18 let a zároveň musíte mít trvalý pobyt na území České republiky. V neposlední řadě je nutné vlastnit nemovitost, určenou k zástavě a také prokazatelné příjmy, které bude snadné doložit. Poté stačí navštívit jakoukoliv pobočku Oberbank a domluvit si schůzku s bankovním poradcem, který vám dopodrobna vysvětlí základní podmínky získání úvěru a sdělí vám informace o požadovaných dokumentech.

Výhody FlexiHypotéky

Výhodou je kompletní servis včetně pojištění, bezplatné poradenství a možnost volby variabilní úrokové sazby. Poradce, který s vámi bude jednat ve věci sjednání hypotéky, vás rychle a bezpečně provede celým procesem vyřízení.

Publikováno 24 dubna 2018

Poslední články: