nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Hello půjčka

Český finanční trh se rozrostl o novou banku, která vznikla transformací původní značky Cetelem. Nová banka nese obchodní název Hello Bank a ve svém portfoliu nabízí Hello půjčku. Jde o klasický spotřebitelský bankovní úvěr na cokoliv.

Hello půjčka
Částka:
20 000 – 1 000 000 Kč
Splatnost:
6 až 84 měsíců
Online
sjednání
web:
hellobank.cz

Hello půjčka na cokoliv

Půjčit si můžete od 20 000 až do jednoho 1 000 000 korun, se splatností od 6 do 84 měsíců. Vyřízení půjčky zabere 5 minut a je bez poplatku za sjednání. Při bezproblémovém doložení potřebných dokladů a po schválení ze strany banky, jsou peníze obvykle převáděny na účet žadatele do 24 hodin od podpisu smlouvy. Splácení se poté realizuje v pravidelných měsíčních splátkách převodem nebo inkasem, vždy do 17. dne v měsíci.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 20 000 – 1 000 000 Kč

Splatnost: 6 až 84 měsíců

Online sjednání

Peníze do 24 hodin

Charakteristika:

Bankovní půjčka

Rychlé posouzení žádosti

Možnost předčasného splacení

žadatel je kontrolován v registrech

bez poplatků za poskytnutí

bez poplatků za vedení úvěrového účtu

bez ručitele

bez rozhodčí doložky ve smlouvě

bez nutnosti zastavovat nemovitost

Půjčka na auto

S Hello půjčkou si můžete půjčit i na auto, jak nové tak ojeté. Žádost můžete vyřídit online, snadno během 15 minut. Důležité je nastavit vhodnou výši půjčky a dobu splácení. Po nákupu auta se ihned stáváte jeho vlastníkem. Navíc je zde nabídka na ověření VIN kódu u tří aut, které si vyberete. Díky kontrole přes systém CEBIA si můžete snadno prověřit historii vozidla a předejít tak případným problémům s nákupem ojetého vozu. K úvěru si navíc můžete sjednat i pojištění pro váš nový vůz.

Jak vyřídit Hello půjčku?

Vyřízení Hello půjčky je snadné, bez nutnosti docházet na pobočku. Vyřídit Hello půjčku lze pohodlně on-line přes webové stránky i telefonicky. Klasickou variantou vyřízení je samozřejmě i na pobočce banky osobně v Praze, Brně nebo Ostravě.

Konsolidace půjček

Hello banka nabízí klientům i možnost sloučit všechny úvěry do jedné přehledné půjčky. Jedná půjčka totiž znamená jednu smlouvu a jednu splátku. Tím odpadnou starosti co komu, kde a kdy zaplatit. I konsolidace lze u Hello Bank pohodlně sjednat online. Po sjednání budete splácet méně a třeba i kratší dobu. K vyřízení je nutné doložit dva doklady, výpis z účtu a potvrzení o výši příjmů. Sloučit lze půjčky, kontokorent i kreditní karty.


Zařazeno v kategoriích:

Rychlá půjčka

Bankovní půjčka

Podmínky

  • Fyzická osoba s trvalým bydlištěm v ČR
  • Věk minimálně 18 let
  • 2 doklady totožnosti – scan z obou stran
  • Potvrzení o příjmu
  • Výpis z účtu - možnost založení nového účtu v Hello bank, zdarma

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.hellobank.cz

Publikováno 15 března 2018

Poslední články: