nahoru

Hello bank

Bankovní instituce nesoucí název Hello Bank nabízí kompletní nabídku bankovních služeb.

Úvod > Finance > Banky > Hello bank

Transformace společnosti Cetelem

Transformací společnosti Cetelem, která poskytovala spotřebitelské úvěry a kreditní karty, vznikla na českém trhu nová bankovní instituce nesoucí název Hello Bank s kompletní nabídkou bankovních služeb. Majitelem je francouzská finanční skupina BNP Paribas Personal Finance SA, která Hello Bank v ČR provozuje jako odštěpný závod. Klientům je k dispozici prozatím jediná pobočka to na adrese sídla banky.

Nabídka Hello Bank

Do portfolia služeb Hello Banky patří Hello účet, Hello spořící účet, Hello půjčka a Hello Kreditka. Poslední dvě zmíněné netřeba představovat a jsou to v podstatě stávající produkty původní značky Cetelem. Nabídka je doplněna o možnost nákupu na splátky, pojištění k úvěrům anebo samostatného pojištění.

Hello účet

Běžný Hello účet je produkt, který nabízí všechny základní služby zadarmo. Účet je veden bez poplatků a úrok je 0,3 % ročně. Každý měsíc jsou první tři výběry z bankomatu zdarma. Zřízení Hello účtu je snadné, celý proces vyřízení lze sjednat on-line za 5 minut. Problém není ani převod původních platebních příkazů a dalších údajů z původní banky. Novým klientům stačí požádat o převod účtu z jejich původní banky a vše je vyřešeno. Díky online bankovnictví i možnosti mobilní aplikace bude mít klient kdekoliv přehled o svých financích. Samozřejmostí k účtu je bezkontaktní platební karta, kterou klient obdrží rovněž zdarma. Navíc je možné si k běžnému účtu zřídit i účet spořící.

Hello půjčka

Hello půjčka od Hello banky je neúčelová a možnost úvěru se pohybuje od 20 000 korun až do 1 milionu s úrokem 5,9 % ročně. Délka splatnosti se pohybuje libovolně od 6 do 84 měsíců. Celou půjčku lze vyřídit a sjednat on-line, včetně podepsání smlouvy. Peníze jsou pak, v případě bezproblémového dodání všech potřebných dokumentů, k dispozici do 24 hodin na účtu žadatele.

Hello kreditka

Oblíbený produkt Hello kreditka je určena lidem, kteří nechtějí být zaskočeni nečekanými výdaji. Při platbě v obchodech přes terminál nebo na internetu je k dispozici 55 denní bezúročné období. Splácet je možné v rychlé i pomalé variantě. Standardní splatnost je nastavena k 25 dnu v měsíci.

Kontakt

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod Česká republika
Karla Engliše 5
150 00 Praha 5

Kód banky: 3050
SWIFT/BIC: BPPFCZP1

Oficiální stránky: www.hellobank.cz

Publikováno 23 února 2018

Poslední články: