nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Japonská půjčka

Japonská půjčka pro každého až 15000 Kč. Blesková půjčka revoluční svou rychlostí, s možností vybrat si dobu splatnosti a částku.

Tuto půjčku nahrazuje půjčka Kamali.

Blesková Japonská půjčka

Možná jste v nedávné době zaznamenali novinku mezi nebankovními půjčkami, tzv. Japonskou půjčku. Tato půjčka nemá mezi podobnými produkty konkurenty. Slibuje a i úspěšně plní, že po vyplnění on-line žádosti se do jedné minuty dozvíte výsledek. Tato blesková půjčka je revoluční právě svou rychlostí, nejnižšími poplatky a možností vybrat si dobu splatnosti a částku, kterou potřebujete na překlenutí období do výplaty nebo na zaplacení nenadálého výdaje.


Parametry půjčky:

Výše půjčky: do 15 000 Kč

Vítěz nezáviských testů

Nízké RPSN

Splatnost až 12 měsíců.

Půjčka do výplatyů

První půjčka zcela zdarma

Vyzkoušejte si zdarma, jak tato půjčka funguje a jakými kroky se dostanete k vytoužené částce. Japonská půjčka přichází s neodolatelnou nabídkou – s první půjčkou zdarma, z níž neplatíte žádný poplatek při vrácení do 14 dní. Bez rozpaků si řekněte až o maximální částku 4 999 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Při opakované půjčce můžete požádat až o 15 000 Kč na 30 dní.

Nízký poplatek za každou půjčenou tisícovku

Jak vysoké poplatky platíte při dalších žádostech o Japonskou půjčku? Tato půjčka Vám garantuje nejnižší poplatky mezi nebankovními půjčkami. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte poplatek ve výši 33 Kč a za prodloužení splátkového období o dalších 30 dní pouze 49 Kč.

Rychlý schvalovací proces

Japonskou půjčku vyřídíte během okamžiku. Na začátku celého procesu vyplníte nezávaznou žádost a po jejím odeslání Vás společnost bude do 60 sekund informovat, zda došlo ke schválení půjčky. Poté ověří Vaši identitu a následně převede peníze na Váš účet, které můžete obdržet ten samý den.

Podmínky k získání půjčky

Při posuzování žádosti o Japonskou půjčku společnost nahlíží do registru dlužníků Solus, ovšem záznam v tomto registru nemusí nutně znamenat zamítnutí žádosti. Pozitivní zprávou je to, že při půjčce do částky 4 999 Kč od Vás poskytovatel nevyžaduje potvrzení o příjmu, ale u částek nad 5 000 Kč již na základě doložených příjmů posuzuje Vaši schopnost splácet.

Tato stránka je marketingovou prezentací.

Publikováno 5 února 2015

Poslední články: