nahoru

Česká spořitelna

Česká spořitelna je bankovní instituce s bohatou historií, která sahá až do roku 1825. Tehdy zahájila svou činnost Spořitelna česká, která byla nejstarší právní zástupce České spořitelny. V roce 1992 na ni navázala Česká spořitelna v podobě akciové společnosti. Od roku 2000 je instituce součástí finanční skupiny Erste Group, která patří mezi přední poskytovatele finančních služeb ve většině zemí střední a východní Evropy. Česká spořitelna byla sedmkrát po sobě zvolena jako Banka roku. Všechny tyto skutečnosti svědčí o jejím velice silném postavení na českém finančním trhu.


Banka pro všechny

Česká spořitelna nabízí produkty jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele, firmy a jiné instituce V nabídce produktů a služeb od České spořitelny nalezneme řadu standardních základních i doplňkových finančních programů. Na své si zde přijdou jak fyzické osoby, tak i osoby právnické. Banka se zaměřuje na obě skupiny stejně, takže pro každou z nich připravuje kvalitní a aktuální finanční produkty a programy.

Pro občany

Česká spořitelna se věnuje veškerým skupinám obyvatelstva. Kromě lidí aktivně výdělečně činných využívají její služby i studenti nebo důchodci. Samozřejmostí jsou služby jako zavedení a vedení účtu, platby, půjčky a úvěry, také spoření, investování nebo pojištění. Jednotlivých produktů je celá řada, je zajištěna tedy zcela jistě široká spokojenost. Veškeré služby lze dnes již pochopitelně také i u České spořitelny sledovat a ovládat pomocí propracovaného a bezpečného internetového bankovnictví. Z půjček uveďme například Půjčku bez papírů.

Pro podnikatele

Všechny standardní finanční programy a služby jsou poskytovány rovněž i právnickým osobám. Tyto produkty jsou vhodně upraveny tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám podnikatelů a byly tak pro ně co nejpřínosnější a nejefektivnější. V této oblasti jsou vždy pro každou konkrétní instituci, či právnickou osobu v seznamu služeb nabídnuty vždy takové produkty, které se pro tuto specifickou skupinu nejlépe hodí.

Vysoké pokrytí poboček

Česká spořitelna se může pochlubit vysokou frekvencí poboček, prakticky v každém městě je vám tak k dispozici místo, kde se můžete informovat na veškeré činnosti a případně sjednat jakýkoliv produkt.

Kontakt

Česká spořitelna, a.s.
Olbrachtova 1929/62
Praha 4
140 00

Kód banky: 0710
SWIFT/BIC: GIBA CZ PX

Oficiální stránky: www.csas.cz

Publikováno 25 února 2012

Poslední články: