nahoru

Komerční banka - KB - Kód banky 0100

Komerční banka je mateřská společnost skupiny KB a je součástí významné mezinárodní skupiny Société Générale. V tuzemsku se jedná o jednu z nejvýznamnějších bankovních institucí, nejinak je tomu také prakticky na celém území střední a východní Evropy. Komerční banka je univerzální banka, která nabízí veškeré standardní i řadu doplňkových finančních produktů a služeb. Její historie se datuje do roku 1990, kdy byla založena jako státní instituce, o dva roky později byla potom transformována na akciovou společnost.

Úvod > Finance > Banky > Komerční banka

Nabídka finančních produktů a služeb Komerční banky pro soukromou klientelu

Významný podíl služeb a produktů banky je zaměřován na soukromou klientelu. Zákazníci zde tak naleznou širokou produktovou základnu, která je může uspokojit po všech finančních stránkách. V podstatě tak nechybí žádný významný a praktický produkt. Jedná se především o založení a správu účtů, poskytování tuzemských i zahraničních platebních styků, dále potom půjčky, hypotéky, spoření, pojištění, financování v oblasti bydlení a v neposlední řadě také developerské účty.

Komerční banka se snaží nabízet vždy aktuální produkty, přesně podle současné poptávky. To může být zajištěno pouze neustálým sledováním finančního trhu, což je pro instituci samozřejmostí.

Bohatá nabídky korporátního bankovnictví

Také podnikatelů, živnostníkům a menším i středním firmám má komerční banka co nabídnout. Díky jejímu komplexnímu řešení můžete mít všechny finance pod kontrolou. Jedná se o řadu produktů a služeb jako jsou například vedení účtů, zajišťování plateb jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, dále potom komplexní financování, zhodnocení financí, pojištění a hypoték.

Široká nabídka služeb také pro veřejnou správu

Komerční banka poskytuje řadu programů také přímo institucím veřejné správy. Zde se jedná o veškeré potřebné finanční produkty a služby, bez kterých se veřejná správa neobejde. Díky kompletnímu řešení je celé financování přehledné a rychlé. Připraveno je dostatek programů, které určitě přijdou vhod.

Moderní internetová bankovnictví

Jednoduché a intuitivní ovládání aplikace Moje Banka. Internetové bankovnictví od Komerční banky se může pochlubit snadnou a rychlou odezvou

Kontakt

Komerční banka, a.s.
Na Příkopě 33
114 07 Praha 1

Kód banky: 0100
SWIFT/BIC: KOMB CZ PP

Oficiální stránky: www.kb.cz

Publikováno 19 října 2012

Poslední články: