nahoru

Americká hypotéka od Sberbank

Potřebujete peníze naléhavě a nechcete nebo nemůžete dokládat účel jejich využití? Máte nemovitost,kterou můžete ručit? S Americkou hypotékou lze financovat jakékoli přání, jelikož peníze z ní získané, můžete použít na cokoli – na koupi auta, bytu či na splacení jiných úvěrů.

Výhodná půjčka - americké hypotéka

Stejně tak jako převážná většina bankovních institucí poskytuje i Sberbank svým klientům velmi výhodný hypoteční produkt v podobě Americké hypotéky. Americká hypotéka může být řešením pro případy finanční tísně anebo možností jak si půjčit a nemuset dokládat účel využití peněz. Americká hypotéka od Sberbank může případné finanční problémy minimalizovat. Podstatné je ručení nemovitostí.

Výhody Americké hypotéky

  • rychlé vyřízení
  • bezúčelová hypotéka na cokoliv
  • variabilní půjčka
  • možné pojištění

Americká hypotéka Sberbank

Americká hypotéka od Sberbank je úvěrový produkt, kde si můžete půjčit od 300 000 až do 5 000 000 korun, maximálně 70 % tržní hodnoty nemovitosti. Zajištění úvěru probíhá prostřednictvím zástavního práva nemovitosti. Doba splatnosti je libovolná od 5 do 25 let.

Peníze na cokoliv

Poskytnuté peníze z tétopůjčky můžete využít v podstatě k čemukoliv, záležet jen na vás a navíc nemusíte tuto skutečnost nikomu sdělovat. Konečnou výši splátek ovlivňuje hodnota zastavené nemovitosti a délka splatnosti. Úvěr splácíte prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek. Dovolí-li vám to vaše aktuální finanční situace, můžete americkou hypotéku splatit i předčasně, bez jakýchkoliv účtovaných sankcí.

Výhody Americké hypotéky

Americká hypotéka od Sberbank nabízí celou řadu pozitiv. První z nich je rychlost vyřízení a následný proces poskytnutí půjčky. Hypotéka je značně variabilní, takže si ji můžete přizpůsobit do jisté míry dle vašich požadavků a nároků. Samozřejmostí je pojištění pro případ, kdy se dostanete do komplikací a nebudete schopni splácet, zde se jedná především o zdravotní problémy nebo ztrátu zaměstnání.

Neváhejte se dotázat

V případě jakýchkoliv nejasností jsou vám vždy k dispozici pracovníci Sberbank, kteří vám na veškeré dotazy ihned odpoví. Můžete vyplnit i kontaktní formulář na webových stránkách a dotaz vám bude zodpovězen nejpozději do druhého dne.

Publikováno 28 července 2018

Poslední články: