nahoru

Hypotéka na cokoliv od Wüstenrot

Hypotéky patří mezi úvěrové produkty, které se těší stále vysoké poptávce. Díky hypotéce si můžete půjčit poměrně vysokou částku. Pozitivem u neúčelových hypoték zajištěných nemovitostí, je přijatelná a výhodnější úroková sazba než u jiných typů úvěrů. S americkou hypotékou na cokoliv od Wüstenrot můžete financovat jakékoliv vaše přání.

Půjčka neomezených možností

Peníze z neúčelové hypotéky, jinak nazývané Americká hypotéka, můžete použit jak budete chtít. Jedná se tak o neúčelový úvěr, který je nutno zaručit nemovitostí. Velikou výhodou hypotéky na cokoliv je to, že peníze vám budou po schválení převedeny na váš účet a budou k dispozici bez dalších otázek či jakýchkoliv dodatečných podmínek.

Parametry hypotéky na cokoliv

Výše úvěru je dána jednak možností splácet a dále potom hodnotou zastavené nemovitosti, maximálně 70 % zástavní hodnoty nemovitosti stanovené bankou. Minimální výše úvěru je 150 000 Kč. Splatnost si můžete zvolit v rozmezí 5 až 20 let. Při nižším hypotečním úvěru, zpravidla do 300 000 Kč je možné individuálně dojednat i kratší dobu splatnost než je 5 let. Splácení úvěru probíhá prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek, tzv. anuit. Velmi vhodnou volbou je pojištění úvěru proti případným rizikům, především zdravotním, které by mohly způsobit řadu problémů se splácením.

Úroková sazba

Ohledně úrokové sazby, která bude zpravidla nižší než u běžných spotřebitelských úvěrů, je možné zvolit pevnou úrokovou sazbu na 3 nebo 5 let, s jistotou garantované sazby. K hypotéce nepotřebujete běžný účet vedený přímo u Wüstenrot.

Vyřízení Hypotéky na cokoliv

Rozhodnete-li se zažádat o poskytnutí Hypotéky na cokoliv, můžete si předběžně na webových stránkách spočítat úrokovou sazbu v hypoteční kalkulačce. Pokud budete s kalkulací spokojeni, můžete tuto nezávaznou poptávku odeslat pomocí jednoduchého formuláře s osobními údaji a následně vás bude kontaktovat poradce s nabídkou.

Rychlé vyřízení a převod na váš účet

Pokud splňujete všechny požadované podmínky a dodáte potřebné dokumenty, začíná proces schvalování hypotéky, který zabere pár dnů. V případě schválení jsou v brzké době na váš bankovní účet převedeny finanční prostředky, které můžete začít ihned využívat.

Publikováno 24 září 2018

Poslední články: