nahoru

AXA Bank

Axa Bank Europe sídlí v Belgii. Také na území České republiky nalezneme pobočky této banky. Axa Bank Europe je bankovní společnost, která patří mezi 50 největších bankovních institucí na světě. Axa je rovněž součástí skupiny Axa Group, která patří mezi největší správce aktiv na světě.

Úvod > Finance > Banky > Axa Bank

Především internetová banka

Díky své spojitosti s přední finanční skupinou může Axa Bank Europe nabídnout svým českým klientům vysokou stabilitu jejich produktů a bohatou základnu zkušeností, která je v okolním světě téměř samozřejmostí. Pro své zákazníky se snaží nabídnout vždy něco navíc. Její služby se zaměřují převážně na internetové bankovnictví, které především v poslední době zažívá obrovskou oblibu a poptávku a tedy celkový vzestup. Axa Bank Europe nabízí příznivější cenovou politiku než známější kamenné bankovní instituce.

Co Axa Bank Europe svým klientům v České republice nabízí

Axa Bank se řídí úslovím, že zákazník by měl platit co nejméně a přitom dostávat co nejvíce, jedině tak může být totiž spokojen. Ve svých produktech se snaží tuto skutečnost v rámci možností co nejvíce naplňovat. Cílem banky je poskytování základních služeb zcela bezplatně, dále potom nabídka standardních praktických produktů, které se snadno používají. V neposlední řadě se také Axa Bank zaměřuje na výhodné úrokové sazby svých finančních programech.

Pokud byste měli zájem o konkrétní produkt Axa Bank Europe, či se jen chtěli informovat, sjednejte si nezávaznou schůzku. Prostřednictvím internetových stránek společnosti Axa si můžete sjednat zcela pohodlně a jednoduše odkudkoliv, kde je přístup k internetu, nezávaznou schůzku, kde vám proškolený pracovník poskytne veškeré potřebné informace ke všem aktuálně nabízeným produktům a službám banky. Získáte tak přehled o výhodnosti produktů společnosti Axa Bank Europe.

Kontakt

Lazarská 13/8
120 00 Praha2
Kód banky: 2230

Oficiální stránky: www.axa.cz

Publikováno 17 května 2012

Poslední články: