nahoru

Oberbank AG

Oberbank AG je moderní banka, která sídlí v Linci, současně se jedná také o člena rakouské 3 Banken Gruppe. Díky této silné záštitě si tak mohou být klienti banky vždy jisti těmi nejkvalitnějšími a velice efektivními finančními produkty a službami. Kromě široké nabídky standardních finančních programů se banka rovněž zabývá poradenskou činností v oblasti bankovnictví. Oberbank AG disponuje profesionálními pracovníky, díky kterým je vždy zajištěna dostatečná ochota a vstřícnost k zákazníkům.

Úvod > Finance > Banky > Oberbank

Řešení Oberbank AG pro soukromou klientelu

Privátní klienti mohou u Oberbank AG nalézt širokou škálu bankovních programů. Jedná se především o standardní produkty v podobě běžných bankovních účtů a platebních karet, dále potom o spoření a komplexní zajištění, o úvěry a o poradenskou činnost. Veškeré služby Oberbank AG jsou přizpůsobeny aktuálnímu stavu finančního trhu hlavně ve střední Evropě. Díky neustálému sledování může banka ihned zareagovat na novinky ve finančním prostředí a poskytnou klientům výhodné finanční prostředí.

Také pro firemní klientelu

Také podnikatelé, menší a i větší firmy si mohou díky Oberbank AG přijít na své. K dispozici jsou jim veškeré bankovní služby v podobě tuzemských i zahraničních platebních styků, dále potom komplexní služby financování, spoření a v neposlední řadě také vhodného zajištění.

Cenné papíry

V oblasti problematiky cenných papírů může banka rovněž zajistit řadu služeb a poskytnout mnoho cenných informací. Jedná se hlavně o podílové fondy či individuální správu vašeho majetku.

Pokud hledáte informace o produktech, navštivte některé obchodní místo nebo webové stránky. V případě, že vás zaujme některý produkt Oberbank AG, není nic jednoduššího než jeho sjednání. To je možno provést na kterémkoliv obchodním místě banky. Zde rovněž zjistíte řadu aktualit z její nabídky, stejně tak jako i na webových stránkách banky.

Kontakt

Oberbank AG
nám. I. P. Pavlova 5
120 00 Praha 2

Kód banky: 8040
SWIFT/BIC: OBKL CZ 2X

Oficiální stránky: www.oberbank.cz

Publikováno 1 dubna 2013

Poslední články: