nahoru

Českomoravská záruční a rozvojová banka

Českomoravská záruční a rozvojová banka byla založena v roce 1992. Jejími akcionáři jsou Česká republika zastoupena ministerstvem průmyslu a obchodu, ministerstvem financí a ministerstvem pro místní rozvoj. Jako druhý akcionář je potom komerční banka. Jedná se o rozvojovou banku České republiky. Snaží se napomáhat rozvoji malého a středního podnikání, infrastruktury a dalších subjektů ekonomiky vyžadující veřejnou podporu. Banku řídí pětičlenné představenstvo a devítičlenná dozorčí rada.

Úvod > Finance > Banky > Českomoravská záruční a rozvojová banka

Co poskytuje?

Banka se zaměřuje především na podporu podnikání v České republice. Její činnost směřuje hlavně k menším a středním podnikatelům. Českomoravská záruční a rozvojová banka poskytuje podpory k podnikání formou záruk a zvýhodněných úvěrů s využitím rozpočtu České republiky, dále potom strukturálních fondů a krajů. Další oblastí působení je podpora vlastníků bytových domů v případě rekonstrukce. Dalšími produkty jsou následně zvýhodněné úvěry určené pro vodohospodářské projekty.

Produkty a služby

Banka se snaží přicházet s komplexními řešeními. Znamená to tak, že díky jejím produktům můžete získat vhodný balíček služeb, který se postará o to, aby vaše podnikání bylo co možná nejvýhodnější a pokud možno také efektivní.

Pobočky po celé ČR

Českomoravská záruční a rozvojová banka má rovnoměrně po celém našem území rozmístěny své jednotlivé pobočky. Pokud tak máte zájem o konkrétní finanční produkt, službu, či se jen chcete nezávazně informovat na důležité informace, není problém navštívit nejbližší filiálku. Zde jsou vám k dispozici profesionálně vyškolení finanční poradci, kteří ochotně přistoupí ke všem vašim dotazům.

Mnoho užitečných aktuálních informací naleznete také na webových stránkách společnosti, zde je zavěšen také online formulář, který můžete v případě žádosti o konkrétní produkt vyplnit a odeslat, poté vám bude sdělen následný postup, který povede k vyřízení produktu.

Kontakt

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s.
Jeruzalémská 964/4
Praha 1
100 00

Kód banky: 4300
SWIFT/BIC: CMZR CZ P1

Oficiální stránky: www.cmzrb.cz

Publikováno 24 ledna 2012

Poslední články: