nahoru

Citibank - tradiční celosvětová banka

Citibank je významná bankovní instituce, která působí mimo jiné také na území České republiky a to již více než 16 let. Dosud bylo otevřeno jedenáct tuzemských poboček. Citibank neustále vybírá a proškoluje další pracovníky. Spolupracuje s největšími firmami v České republice, kterým poskytujeme špičkové služby a na míru šitá finanční řešení, a to jak pokud jde o strukturu, tak rychlost jejich dodání. Cílem společnosti je poskytování těch nejlepších finančních produktů ve vysoké kvalitě, přesně tak, aby byla zajištěna spokojenost koncových klientů.

Nabídka produktů

Citibank disponuje obrovskou nabídkou kvalitních a propracovaných služeb i produktů. V prvé řadě se jedná o celou řadu investičních produktů, největší důraz je zde vždy kladen na co nejlepší kvalitu služby, která by měla být srovnatelná s kvalitou finančních služeb vyspělých zemí.

Mezi produkty nelze přehlédnout samozřejmě standardní produkty, které jsou značně rozšířeny, avšak díky zkušenostem Citibank jsou co možná nejvíce rozšířeny a zkvalitněny. Jedná se o Citi konto, Citi půjčku a Citi kreditní kartu. Lze využívat také i termínované vklady. Citibank pro své klienty připravila i konkrétní balíčky služeb. Instituce se snaží neustále zvyšovat kvalitu a profesionalitu svých služeb. Neustále sleduje finanční trh a podle aktuální situace přizpůsobuje i své služby.

Citibank půjčka

Citibank půjčka je snadná půjčka až do 600 000 Kč s online vyřízením.

Kreditní karty Citibank

Kreditní karta Citibank je karta, která se těší široké oblibě u veřejnosti. Citibank nabízí několik typů karet s výhodnými bonusy a slevovým programem.

Kontakt

Centrála Citibank
Explora Jupiter, 6. patro
Bucharova 2641/14
Praha 5
158 02

Kód banky: 2230
SWIFT/BIC: CITI CZ PX

Oficiální stránky: www.citibank.cz

Publikováno 19 března 2012

Poslední články: