nahoru

ING Bank

ING Banka je finanční společnost, která vstoupila na český bankovní trh v roce 1991. Od samotného počátku patří mezi finanční leadery v tuzemsku. ING Banka se ve své činnosti soustřeďuje jak na fyzické osoby, tak i podnikatele, živnostníky a menší či střední společnosti. Samozřejmostí je špičkový servis. Díky vysokým zkušenostem se finanční služby a produkty ING Bank těší neustále vysoké oblibě a poptávce.

Úvod > Finance > Banky > ING Bank

ING Bank nabízí širokou produktovou základnu, ve které si vyberou všichni klienti

ING Banka poskytuje všem svým stálým i novým klientům širokou nabídku finančních produktů a služeb. Díky propracovanému systému u banky naleznou uspokojení všichni její zákazníci. ING Bank nabízí především zřízení, vedení a správu spořícího účtu ING Konto a investice v podobě ING Fondů.

ING Bank také neustále sleduje aktuální dění nejen na českém finančním trhu a snaží se dle něj přizpůsobovat svoji nabídku. Jedině tak může být zajištěna maximální spokojenost, tohoto kréda je si banka dobře vědoma. Klientům jsou poskytnuty moderní prostředky správy a sledování svých bankovních prostředků prostřednictvím elektronického bankovnictví.

Jak se informovat o aktuálních nabídkách ING Bank

Základní popis a vlastnosti aktuálních nabídek banky naleznete vždy na webových stránkách. Pokud se však stane, že si nevíte s jakoukoliv související problematikou rady, či se chcete jen na něco zeptat, není nic jednoduššího, než návštěva některého z obchodních center ING Bank, které lze najít na řadě míst po celém území České republiky. Na pobočkách jsou vám k dispozici kvalifikovaní obchodní zástupci, kteří k vám přistupují s největší ochotou a vstřícností. V případě, že se rozhodnete sjednat jakýkoliv produkt, můžete si být jisti rychlým a korektním vyřízením.

Kontakt

ING Bank N.V.
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9

Kód banky: 3500
SWIFT/BIC: INGB CZ PP

Oficiální stránky: www.ingbank.cz

Publikováno 26 února 2014

Poslední články: