nahoru

Fio Banka - Kód banky 2010

Fio banka patří mezi nové české finanční instituce. Zároveň však navazuje na úspěšnou sedmnáctiletou historii finanční skupiny Fio. V současnosti se jedná o ryze českou banku, která má české majitele. Vlastní také společnost RM-Systém. Na téměř 60 pobočkách rovnoměrně rozprostřených po téměř celém území České republiky svým klientům nabízí v podstatě veškeré služby spojené s financováním.

Úvod > Finance > Banky > Fio Banka

Nabídka bankovních služeb společnosti Fio banka

V nabídce bankovních služeb společnosti Fio banka lze objevit veškeré standardní služby a produkty. Jedná se především o založení, vedení a správu bankovních účtů, služby a produkty související se spořením a vhodným zúročením vašich finančních prostředků, dále potom o zprostředkování úvěrů a zajišťování jak tuzemského, tak i mezinárodního platebního styku. Samozřejmostí je také možnost využívání internetového bankovnictví, díky kterému budete mít kdykoliv a kdekoliv na dosah ruky veškeré potřebné informace a aktuální stav vašich financí.

Nabídka akcií a investic Fio banky

Fio banka svou činnost rovněž zaměřuje na investice do cenných papírů. Rozhodnete-li se investovat do konkrétních akcií prostřednictvím banky, není ani tato činnost žádným problémem. Chcete-li obchodovat s určitým produktem je Fio banka také velmi vhodnou volbou.

Pokud se rozhodnete využívat služeb Fio banky, neuděláte chybu

Veškeré finanční produkty a služby, které Fio banka nabízí, jsou vždy zárukou nejvyšší spokojenosti. Fio banka neustále sleduje aktuální dění na finančních trzích a podle něj upravuje a nastavuje služby tak, aby byly co nejvhodnější pro koncové klienty. V případě, že se rozhodnete využít služeb instituce, je vhodné si prostudovat veškeré informace na webových stránkách a v případě jakýchkoliv nejasností se ihned poradit s pracovníkem banky. Tito jsou vám k dispozici na všech pobočkách, jsou proškoleni tak, aby vám dokázali odpovědět na veškeré dotazy.

Kontakt

Fio banka, a.s.
Millennium Plaza, V Celnici 10
117 21 Praha 1

Kód banky: 0710
SWIFT/BIC: FIOBCZPP

Oficiální stránky: www.fio.cz

Publikováno 16 června 2014

Poslední články: