nahoru

Commerzbank - kód banky 6200

Commerzbank je bankovní instituce, která se orientuje především na firemní klientelu. V České republice se nachází její filiálky v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Díky propojenosti české pobočky s celosvětovou sítí je zajištěno poskytování těch nejkvalitnějších a nejefektivnějších finančních služeb a produktů. Kromě České republiky působí Commerzbank i na Slovensku.

Úvod > Finance > Banky > Commerzbank

Nabídka služeb společnosti pro firemní bankovnictví

Commerzbank nabízí řadu standardních i speciálních programů pro zákazníky z řad právnických osob. Jedná se především o komplexní řešení firemních financí. V praxi to znamená, že se banka postará o ucelený program finančnictví společnosti.

Ke svým klientům se snaží přistupovat individuálně, jedině tak je potom zaručeno, že program, který bude zvolen, bude pro konkrétní firmu tím nejvhodnějším. Jedná se tak především o služby financování, dále potom o realizaci platebního styku jak tuzemského, tak potom především zahraničního, ale i o vklady, či řízení rizik. Nepostradatelnou položkou nabídky jsou ještě široké poradenské činnosti.

Pobočka Commerzbank

V případě, že se rozhodnete využívat služeb banky, měli byste navštívit její pražskou pobočku. Zde se můžete dozvědět aktuální nabídku. Rovněž tady získáte veškeré vysvětlení k produktům, pokud nebudete něčemu rozumět, můžete se ihned zeptat. Vše vám bude řádně vysvětleno, nemusíte se tak obávat žádných budoucích komplikací. Proškolení pracovníci jsou vám připraveni kdykoliv pomoci s řešením jakéhokoliv finančního problému, který souvisí s oblastí firemního financování.

Commerzbank je moderní instituce, která sleduje aktuální dění v bankovnictví. Díky tomu zaručuje vždy ty nejvhodnější produkty, které v dnešní době přináší ten největší užitek. Jedině tak může totiž podnikání prosperovat, Commerzbank je si tohoto vědoma a snaží se svým klientům co nejvíce pomáhat.

Kontakt

Commerzbank - pobočka Praha Jugoslávská 934/1
Praha2
120 00

Kód banky: 6200
SWIFT/BIC: COBA CZ PX

Oficiální stránky: www.commerzbank.cz

Publikováno 16 června 2012

Poslední články: