nahoru

Volksbank CZ, a.s. - Kód banky 6800

Volksbank CZ je univerzální obchodní banka. Zabývá se zprostředkováváním finančních služeb a produktů v oblasti soukromého sektoru, ale i drobného podnikového prostředí. Volksbank CZ působí na českém bankovním trhu již od roku 1993, jejím hlavním akcionářem je skupina Volksbank International AG. Během své historie se vypracovala na přední pozice mezi tuzemskými bankami. Volksbank působí kromě České republiky rovněž prakticky po celém území střední a východní Evropy.

Úvod > Finance > Banky > Volksbank

Široká nabídka produktů pro soukromé osoby

Pro fyzické osoby nabízí Volksbank CZ celou řadu velmi zajímavých, standardních finančních programů, bez kterých se v dnešní době prakticky neobejdeme. Jedná se především o základní produkty v podobě zřízení a vedení účtu, včetně všech doplňkových služeb, dále potom o problematiku platebních karet, investování, úvěrů, spoření, či dalších doplňkových produktů. Samozřejmostí je veškerá správa sjednaných produktů a služeb prostřednictvím internetového bankovnictví.

Služby také podnikatelům a firmám

Volksbank CZ právnickým osobám standardně nabízí celou řadu služeb, které jsou vhodné pro podnikání. Vedle klasických produktů jsou k dispozici i speciální programy, které jsou do jisté míry variabilní a mohou se tak velmi jednoduše přizpůsobit vašim nárokům a požadavkům. Velmi zajímavý je například program pro čerpání dotací z evropské unie.

Volksbank CZ také pro veřejný sektor

Také pro bytová družstva a veřejný sektor může banka předložit celou řadu konkrétních finančních řešení. Díky bohatým zkušenostem jsou tak k dispozici propracované finanční programy, které je přímo škoda nevyužít. Kromě specifických produktů se nabízí rovněž široký prostor pro poradenskou činnost, které se banka taktéž usilovně a profesionálně věnuje.

Vždy ten nejlepší přístup

Volksbank CZ přistupuje ke svým klientům pokud možno co nejindividuálněji. Díky tomu se tak najde to nejlepší a nejefektivnější řešení pro každého. Profesionalita, korektnost a vstřícnost jsou základní vlastnosti, které společnost razí.

Kontakt

Volksbank CZ, a.s.
Na Pankráci 1724/129
140 00 Praha 4

Kód banky: 0710
SWIFT/BIC: CNBA CZ PP

Oficiální stránky: www.volksbank.cz

Publikováno 12 července 2013

Poslední články: