nahoru

Moneta Money Bank

Moneta Money Bank je jedním z největších tuzemských finančních ústavů. Jedná se o univerzální banku, která je rovnoměrně rozšířena prostřednictvím svých obchodních center po celém území České republiky. Moneta Money Bank je součástí společnosti, která patří mezi největší a nejsilnější společnosti na světě. Společnost Moneta Money Bank staví své základy na neustálé inovaci svých produktů a služeb, přesně tak, aby byl koncový klient co nejvíce spokojen. Moneta Money Bank se specializuje jak na soukromé osoby, tak i menší podnikatele a živnostníky a v neposlední řadě také na větší podniky a instituce.

Úvod > Finance > Banky > Moneta Money Bank

Nabídka služeb pro fyzické osoby

Pro soukromé osoby nabízí společnost Moneta Money Bank většinu standardních finančních služeb. Jedná se především o vedení účtů, zprostředkovávání půjček a hypoték a také o výhodné spoření a investici vašich dostupných finančních prostředků.

Produkty a služby pro malé a střední živnostníky

Podnikatelé mohou volit z široké produktové základny vždy takové služby, které jsou nastaveny co možná nejvýhodněji a nejefektivněji. Jedná se o komplexní nabídku finančních služeb.

U Moneta Money Bank myslí i na podniky a instituce

Také pro podniky a instituce nabízí Moneta Money Bank řadu kompletních finančních řešení. Samozřejmostí je vedení podnikových účtů s veškerými potřebnými a užitečnými doprovodnými službami. Moneta Money Bank také zajišťuje veškeré platební styky, úvěry, hypotéky, termínované vklady, depoziční účty včetně jejich pojištění a mnoho dalších produktů, které je možno vždy nastavit dle individuálních potřeb podniků a institucí.

Moneta Money Bank Internet banka

Veškeré služby je pochopitelně jako u jiných bank možno ovládat prostřednictvím internetového bankovnictví, Moneta Money Bank Internet banka ušetří mnoho času a přináší i řadu dalších výhod.

Kontakt

Moneta Money Bank, a.s.
BB Centrum, Vyskočilova 1422/1a
140 28 Praha 4 - Michle

Kód banky: 0600
SWIFT/BIC: AGBA CZ PP

Oficiální stránky: www.moneta.cz

Publikováno 19 března 2012

Poslední články: