nahoru

HSBC Bank plc

HSBC Bank plc patří mezi největší společnosti na světě v oblasti poskytování bankovních a finančních služeb. Její mezinárodní síť obsahuje více než 8 000 poboček v 87 evropských zemích, Asii, Americe, Středním východě a Africe. HSBC Bank plc sídlí v Londýně. Banka působí i na území České republiky, konkrétně se jedná o pražskou pobočku, která byla otevřena v roce 1997.

Úvod > Finance > Banky > HSBC Bank

HSBC Bank plc se v tuzemsku soustřeďuje především na nejvýznamnější společnosti. Těmto potom poskytuje celou řadu finančních a bankovních služeb v podobě korporátního bankovnictví, finančních služeb pro podporu mezinárodního trhu, dále potom služby treasury a v neposlední řadě také Cash management. Významným firmám je prostřednictvím programové nabídky nabízeny takové produkty a služby, díky kterým lze plně využívat obchodních příležitostí a to jak na tuzemském trhu, tak samozřejmě i v zahraničí.

Bankéři jsou vám vždy k dispozici, preferují individuální způsob komunikace, jedině tak je potom možno stanovit konkrétní řešení vaší specifické situace s co možná nejvyšším prospěchem a efektivností. Nejběžnějsí jsou bankovní půjčky.

Výhodná strategická pozice společnosti pro mezinárodní obchod

Díky své rozlehlosti a propojenosti společnosti se všemi kontinenty může HSBC Bank plc zajistit velice vhodné podmínky pro realizaci mezinárodního obchodu. Znalosti problematiky trhu v mnoha zemích mohou firemní a podnikoví klienti využívat pro realizaci svých obchodních záměrů. Pro banku tak téměř nepředstavuje výrazný rozdíl obchodování v rámci Evropy nebo i mimo ni.

Veškeré informace na pobočce, telefonu nebo webových stránkách

Pokud se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu kontaktovat společnost, máte na výběr hned z několika možností. Asi nejefektivnější volba bude osobní návštěva pražské filiálky, zde se můžete dozvědět ihned veškeré záležitosti, které vás aktuálně zajímají. Další možností je potom telefonický kontakt nebo vzhlédnutí internetových stránek. Tyto jsou lokalizovány i v češtině, takže zde lze najít opravdu veškeré potřebné informace velice snadnou a pohodlnou cestou.

Kontakt

HSBC Bank plc
Florentinum, Budova A
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1 – Nové město

Kód banky: 8150
SWIFT/BIC: MIDL CZ PP

Oficiální stránky: www.hsbc.cz/cs-cz

Publikováno 11 ledna 2012

Poslední články: