nahoru

mBank - Kód banky 6210

Společnost mBank vstoupila na český finanční trh teprve v roce 2007. Jedná se o otevřenou a transparentní banku, která stojí o názory a připomínky všech lidí, převážně potom primárně jejich klientů. mBank nabízí naprostou většinu standardních finančních produktů a služeb, které jsou na území České republiky denně hojně využívané jak fyzickými osobami, tak i firemními subjekty.

Nabídka služeb společnosti mBank pro soukromou klientelu

Společnost mBank poskytuje pro soukromou klientelu širokou základnu standardních finančních programů a služeb. Jedná se především o zřízení a kompletní správu mKonta, dále potom velice významný a oblíbený program mSpoření. Samozřejmostí jsou rovněž produkty půjčky a hypotéky pojmenované, jak již bývá u mBank zvykem, mPůjčka a mHypotéka. Prostřednictvím finančních služeb mBanky je také možno velice jednoduše nakupovat na internetu. Vzhledem k tomu, že se jedná o moderní bankovní společnost, jsou všem klientům k dispozici služby internetového bankovnictví, které vám ušetří čas i námahu.

mBank se věnuje i firemním financím

I pro právnické osoby v podobě menších a středních firem má mBank dostatek finančních produktů. Velice výhodnou možností je komplexní správa veškerých finančních prostředků, které mBank firemní klientele poskytuje. Jedná se zpravidla o spořící a podnikatelský účet, které disponují všemi důležitými parametry a vlastnostmi. Díky modernímu internetovému bankovnictví máte kdykoliv a kdekoliv přehled o vašich firemních finančních prostředcích.

Kde se nachází obchodní centra mBank

Protože je mBank poměrně novou bankou na českém trhu, nemá prozatím své obchodní zastoupení úplně v každém městě. Avšak již nyní jsou pobočky mBank rozšířeny rovnoměrně ve většině větších měst v České republice a na dalších pobočkách se neustále pracuje. Kromě obchodních center banka nabízí také kiosky, kde je možno najít vždy pomoc a radu v případě jakéhokoliv problému, dotazu nebo žádosti o zřízení konkrétního produktu či služby.

Kontakt

mBank S.A., organizační složka
Sokolovská 668/136D
Praha 8
186 00

Kód banky: 6210
SWIFT/BIC: BREX CZ PP

Oficiální stránky: www.mbank.cz

Publikováno 26 února 2012

Poslední články: