nahoru

Deutsche Bank

Deutsche Bank je německá akciová společnost, která se zabývá finančním trhem a bankovnictvím. Celá skupina Deutsche Bank se skládá z několika finančních společností. Tato významná evropská finanční instituce působí od roku 1990 také i na našem území, nejprve v podobě reprezentační kanceláře, následně pak o tři roky později i jako samostatná plnohodnotná pobočka. Jedná se o investiční banku, která nabízí svým korporátním klientům celou řadu produktů a služeb.

Úvod > Finance > Banky > Deutsche Bank

Co vám dokáže Deutsche Bank nabídnout

Deutsche Bank se může pochlubit obrovskou silou především v oblasti Global marketingu, Global bankingu a Global transaction bankingu. Banka poskytuje svým klientům znalost jak českého, tak i mezinárodního prostředí. Tímto může zaručit ty nejprofesionálnější služby, které jsou propracované až do nejmenších detailů. Zákazníci z řad široké klientely si potom můžou být vždy jisti aktuální efektivností nabízených finančních programů.

Deutsche Bank neustále sleduje dění na finančním a bankovním trhu, a to nejen regionálním, ale i globálním, tedy celosvětovém. Podle jeho aktuálního vývoje ihned upravuje nabídku svých služeb, jedině tak může být klientovi poskytnuto to nejlepší řešení. Samozřejmostí jsou také poradenské služby. V případě potřeby je vám k dispozici řada konzultací, díky kterým se určitě brzy nalezne správné řešení.

Aktuální finanční produkty a služby naleznete na webu

Pokud chcete zjistit více detailnějších informací o společnosti Deutsche Bank včetně nabídky aktuálních produktů, které jsou tuzemským klientům prostřednictvím banky k dispozici, bude nejvhodnější volbou návštěva pražské filiálky. Zdejší pracovníci jsou vám plně k dispozici a můžete se jich tak na cokoliv zeptat. Budou k vám přistupovat maximálně ochotně a vstřícně. V případě zájmu vás seznámí s bankovními produkty a službami.

Řadu užitečných informací naleznete také na webových stránkách společnosti. Strohé informace získáte na české verzi, mnohem více potom na oficiálních německých webových stránkách, kde však bude zapotřebí znalosti německého nebo anglického jazyka.

Kontakt

Deutsche Bank Aktiengesellschaft
Filiale Prag, organizační složka
Jungmannova 34/750
Praha
111 21

Kód banky: 7910
SWIFT/BIC: DEUT CZ PX

Oficiální stránky: www.db.com/czechrepublic

Publikováno 16 prosince 2014

Poslední články: