nahoru

Bank of Tokyo-Mitsubishi

Bank of Tokyo-Mitsubishi je jedinou japonskou bankou, která působí taktéž ve východní a střední Evropě. S ohledem na výši jmění se jedná o největší bankovní dům světa. Také v České republice se nachází jedna pobočka společnosti a to konkrétně v Praze. Jedná se teprve o v pořadí druhou středoevropskou filiálku Bank of Tokyo-Mitsubishi. Pražská pobočka organizačně spadá pod holandskou centrálu sídlící v Amsterdamu, které náleží evropská bankovní licence.

Úvod > Finance > Banky > Bank of Tokyo-Mitsubishi

Česká republika je strategicky výhodným místem

Pokud by někoho zajímalo, proč má vedení banky zájem o zřizovaní svých poboček na tuzemském území, důvod je jednoduchý. Česko má totiž přístup k západoevropským trhům a současně samo disponuje svým spotřebitelským trhem. Z těchto důvodů je velmi oblíbeným regionem pro podnikání i pro samotné Japonce.

Co může Bank of Tokyo-Mitsubishi svým klientům nabídnout

Bank of Tokyo-Mitsubishi je významná finanční instituce, na jejím prvním místě je komplexní starost o klienty. Bank of Tokyo-Mitsubishi tak svým zákazníkům nabízí ty nejlepší finanční produkty a služby, které pro ně budou co nejpřínosnější a nejefektivnější. Jedná se o produkty, jako jsou řízení hotovosti a zahraničně obchodních transakcí v českých korunách, eurech, amerických dolarech, japonských jenech a v dalších světových měnách.

Pobočku naleznete v Praze

Pokud byste se chtěli stát klienty Bank of Tokyo-Mitsubishi, jistě navštivte pobočku banky, kterou naleznete v Praze 5. Tato malá filiálka vám poskytne řadu informací o veškerých aktuálních produktech a službách. V případě zájmu vám také osvětlí svůj veškerý finanční a bankovní záměr. Společně můžete diskutovat nad vašimi specifickými nároky a požadavky a posléze tak najít nejvhodnější finanční řešení i pro vás samotné.

Kontakt

MUFG Bank (Europe) N.V. Prague Branch
Klicperova 3208/12
Praha - Smíchov
150 00

Kód banky: 2230
SWIFT/BIC: BOTK CZ PP

Oficiální stránky: www.bk.mufg.jp

Publikováno 19 září 2012

Poslední články: