nahoru

Evropsko-ruská banka

Evropsko-ruská banka získala právní povolení licence v květnu 2008, zhruba od této doby působí na českém finančním trhu. Jedná se o dceřinou společnost První česko-ruské banky. Činnost Evropsko-ruské banky je postavena především na zkušenostech, které za více než 13 roků získala První česko-ruská banka. Mezi prioritní body instituce patří financování českého exportu do Ruska, platební transakce, depozitní operace a konverzní operace.

Úvod > Finance > Banky > Evropsko-ruská banka

Obrovská nabídka služeb a produktů pro soukromé osoby

Fyzickým osobám poskytuje Evropsko-ruská banka široké spektrum standardních i nadstandardních služeb jako je založení, vedení a správa soukromého účtu, dále potom vklady a mezinárodní převody. Ke všem klientům je vždy přistupováno s co největší vstřícností. Pracovníci banky jsou vám kdykoliv k dispozici v případě řešení jakéhokoliv problému.

Nabídka firemních financí

Také firemním zákazníkům nabízí Evropsko-ruská banka širokou základnu finančních služeb. Jedná se zpravidla o komplexní finanční služby, které jsou přímo nastaveny dle individuálních a aktuálních potřeb vaší společnosti. Vždy je zajištěno maximální využití všech konkurenčních výhod. V produktech, které jsou určeny pro právnické osoby je možno vyzvednout vedení účtů a provádění platebních styku jak tuzemských, tak i zahraničních, dále potom depozitní služby, konverzní operace a mezinárodní platební operace či služby.

Kde sehnat aktuální informace o službách a produktech Evropsko-ruské banky

Veškeré potřebné informace a aktuální nabídku služeb a finančních produktů Evropsko-ruské banky lze vždy aktuálně najít na jejích webových stránkách. Další možností je potom navštívení některého jejího obchodního místa, či telefonický kontakt.

Publikováno 6 listopadu 2014

Poslední články: