nahoru

Fortis Bank SA/NV

Fortis Bank SA/NV patří mezi 20 nejvýznamnějších a největších bankovních společností v Evropě. Svoje zastoupení má také na území České republiky, kde nabízí kompletní finanční produkty a služby především podnikům střední velikosti. Fortis Bank SA/NV podniká hlavně mimo naše území, jedná se především o země Beneluxu.

Novodobá historie banky

Ke konci roku 2008 se Fortis Bank SA/NV dohodla na projektu, který jí má přinést celkovou finanční injekci, která měla banku posílit a zamezit hrozící platební neschopnosti. Dohoda proběhla s Belgií, Nizozemskem a Lucemburskem. Následně potom ještě téhož roku francouzská banka BNP Paribas převzala 75% akcií banky a stala se tak majoritním investorem. Potom se měla banka rozdělit na dva subjekty, k tomu však nakonec nedošlo a instituce zůstala zachována.

Co Fortis Bank SA/NV nabízí

Fortis Bank SA/NV se orientuje na podnikovou oblast střední velikosti. Této klientele následně nabízí téměř komplexní bankovní a finanční služby. Mezi jejími produkty naleznete Cash management, problematiku úvěrů, bankovní záruky, v neposlední řadě také exportní a projektové financování včetně plánování. Nechybí ani oblast leasingu. Díky mezinárodní zkušenosti v oblasti světového bankovnictví se může banka pochlubit širokými a cennými zkušenostmi. Proto může nabízet vždy velice výhodné a efektivní programy, které umožní středním podnikům obrovskou konkurenceschopnost.

Informace a aktuality na webu

Veškeré informace a aktuality z právě nabízených produktů a služeb naleznete na webových stránkách, tyto však nejsou lokalizovány do českého jazyka, takže bude potřeba znalost některého z celosvětových jazyků. V případě dotazů je možno taktéž kontaktovat řadu finančních poradců, kteří pro banku pracují i na území České republiky.

Publikováno 16 dubna 2014

Poslední články: