nahoru

Allianz pojišťovna, a. s.

Allianz pojišťovna patří mezi největší a mezi zákazníky nejoblíbenější pojišťovny, které působí na českém pojišťovacím trhu. Jedná se o univerzální pojišťovací instituci, která u nás působí od roku 1993. Během této, již dostatečně dlouhé doby, se vypracovala mezi přední pojišťovny.

Allianz pro soukromé osoby

Allianz své produkty neustále upravuje tak, aby vyhovovaly potřebám současného trhu, jedná se tak o moderní instituci, která má rozhodně co nabídnout. Allianz pojišťovna své působení soustřeďuje především pro dvě základní skupiny klientů. Jedná se o firemní klientelu i o fyzické osoby. Každé ze skupin nabídne takové finanční pojišťovací produkty, které jsou charakteristické k jejím problematikám.

Co se týká privátní klientely, zde je připravena nabídka veškerých standardních i nadstandardních pojišťovacích produktů mezi které patří především pojištění osob, pojištění majetku, cestovní pojištění, pojištění vozidel či pojištění odpovědnosti. Veškeré pojistky jsou do značné míry variabilní, díky této vlastnosti je lze tedy částečně přizpůsobit dle požadavků každého konkrétního klienta tak, aby pro něho byly co nejefektivnější a nejvýhodnější.

Nabídka také pro firemní klientelu

Co se týká firemního pojišťování, Allianz nabídne právnickým osobám veškeré potřebné pojištění, které je jako firmy, dokáže komplexně zabezpečit. Především v této oblasti je třeba individuální přístup, tohoto je si pojišťovna plně vědoma a jedině díky tomu je možno pro každou firmu připravit takový pojistný komplex, který je nejvýhodnější.

Pojišťovna moderních služeb

Pojišťovna Allianz je moderní pojišťovací institucí, která se snaží přistupovat ke svým klientům co nejvhodnějším a soudobým způsobem. Samozřejmostí jsou tak veškeré moderní služby, mezi které patří mimo jiné online vyřizování pojistek - Allianz Direct. Pokud byste však dávali přednost osobnímu setkání, a v některých případech je to nutné, jsou vám vždy k dispozici profesionálové, kteří dokážou pomoci s vaším problémem.

Kontakt

Allianz pojišťovna
Ke Štvanici 656/3
Praha 8
186 00

Oficiální stránky: www.allianz.cz

Publikováno 8 března 2012

Poslední články: