nahoru

Česká pojišťovna, a. s.

Česká pojišťovna patří mezi největší pojišťovací subjekty, které na našem území působí. Ve své nabídce pravidelně připravuje a upravuje téměř veškeré pojistné produkty, které můžete využít jak pro ochranu vaší osoby, tak i vašeho majetku. Kromě fyzických osob se pochopitelně soustřeďuje i na firmy a instituce.

Nabídka produktů České pojišťovny

Díky pojistným produktům České pojišťovny si můžete zajistit prakticky komplexní ochranu. Vybírat můžete z nejrůznějších pojistek, jedná se především o pojištění osob, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, pojištění vozidel, cestovní pojištění či řadu nadstandardních pojistných produktů. Veškeré pojištění se vyznačuje maximální efektivností. Je jako stvořené pro současnou dobu, můžete si být jisti, že vám poskytne ochranu před nejčastějšími riziky vzniku škod.

Obchodní zastoupení

Pobočky České pojišťovny naleznete na mnoha místech České republiky. Ať již se jedná přímo o obchodní místa pojišťovny, nebo jiná zastoupen České pojišťovny, můžete se vždy spolehnout na vstřícný a ochotný přístup. Jednotliví pojišťovací poradci vám dokážou se vším poradit a odpovědět na veškeré dotazy. Společně tak jistě vyberete takový pojistný produkt, který se vám bude co možná nejlépe hodit.

Nemáte-li cestu okolo pobočky České pojišťovny, není toto rovněž žádným problémem. Vzhledem k tomu, že se jedná o moderní pojišťovací instituci, můžete komunikovat i prostřednictvím soudobých komunikačních prostředků. Využití online služeb při sjednávání konkrétních pojistných smluv je také samozřejmostí.

Vysoká obliba této pojišťovny

Česká pojišťovna se těší obrovské oblibě, každý den si díky svým dokonalým službám a produktům získává další a další klientelu. Rozhodnete-li se využít i vy její služby, můžete si být jisti tou nejsprávnější volbou. Jedná so o známou pojišťovnu, která u nás patří mezi tradiční.

Kontakt

Česká pojišťovna, a. s.
Na Pankráci 123
Praha 4
140 21

Oficiální stránky: www.ceskapojistovna.cz

Publikováno 3 prosince 2012

Poslední články: