nahoru

NN Životní pojišťovna N.V.

NN Životní pojišťovna (bývalá ING pojišťovna) patří mezi univerzální pojišťovací instituce. Klientům nabízí veškeré standardní pojistné programy a služby jako je životní pojištění, investiční připojištění, zdravotní pojištění a různé připojištění. Díky vhodně zvolenému pojistnému programu se tak můžete pojistit přesně podle vašich potřeb a představ a v případě naplnění pojistných událostí také velice efektivní a užitečná.

Úvod > Pojištění > Pojišťovny > NN Životní pojišťovna N.V.

NN - Moderní pojištění přesně pro vás

ING pojišťovna soustřeďuje obrovskou pozornost na vývoj jak světové, tak i místní situace. Na základě tohoto pozorování potom připravuje takové pojistné programy, které dnes nachází nejširší využití. Instituce disponuje speciálně proškolenými pracovníky, kteří jsou vám schopni odpovědět veškeré dotazy v oblasti nabízeného pojištění. Společnými silami vždy naleznete takové řešení, které pro vás bude tou nejlepší volbou.

Množství poboček

NN Životní pojišťovna nabízí na celém území České republiky obrovské množství svých obchodních center, díky kterým se sjednání pojistných smluv stává jednoduchou záležitostí. Jedná se tak o pojišťovnu, jejíž služby jsou dostupné opravdu všem. Pokud by někdo dával přednost telefonní komunikaci nebo online službám, i toto nepředstavuje pro NN Životní pojišťovnu žádný problém. Nejen díky svému přístupu se pojišťovna těší stále rostoucí oblibě i poptávce a vyniká před svou konkurencí.

Kontakt

NN Životní pojišťovna
Nádražní 25
Praha 5
150 00

Oficiální stránky: www.nn.cz

Publikováno 24 února 2014

Poslední články: