nahoru

Kooperativa pojišťovna, a.s.

Kooperativa patří mezi přední poskytovatele nejrůznějších pojistných produktů. Jedná se o instituci s dlouhodobou tradicí. V současnosti představuje Kooperativa pojišťovna druhou největší pojišťovnu, která působí na českém pojistném trhu a neustále se těší stále vyšší oblibě a poptávce mezi různorodou klientelou.

Pojistné produkty Kooperativy

Pojišťovna Kooperativa neustále sleduje dění nejen na tuzemském trhu, ale i na celém světě. V závislosti na něm potom upravuje svoje produkty. Je tak tedy zajištěna vždy ta největší efektivnost a aktuálnost využití. Své pojistné programy nabízí jak soukromým osobám, tak i drobným podnikatelům, či středním a větším společnostem.

V nabídce Kooperativa pojišťovna nalezneme veškeré standardní i nadstandardní pojistky, jedná se převážně o životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění majetku, pojištění vozidel, pojištění odpovědnosti nebo cestovní pojištění. Díky variabilitě pojistek lze nastavit jejich parametry tak, aby vyhovovaly co nejvíce vašim požadavkům a nárokům. Spokojenost klienta je stavěna vždy na první místo.

Globální rozšíření obchodních center

Obrovskou výhodou pojišťovny Kooperativa je její rovnoměrné a husté rozšíření po celém území České republiky. Svoji pobočku máte tak tedy vždy na dosah ruky. Zde jsou vám plně k dispozici profesionálně vyškolení pojišťovací poradci, ti vám dokážou vždy se vším pomoci a odpovědět na veškeré vaše dotazy. Společnými silami tak naleznete to nejvhodnější pojištění, které vám přinese plnou spokojenost a bezstarostnost.

Kooperativa pojišťovna patří mezi moderní pojišťovací instituce. Všichni klienti tak mají k dispozici plně funkční moderní metody sjednávání pojištění. Taktéž během jejich průběhů se můžete spolehnout na ochranný štít pojišťovny. Připravena je i náklonnost k podobě poradenské činnosti.

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s.
Brněnská 634
Modřice
664 42

Oficiální stránky: www.koop.cz

Publikováno 18 února 2012

Poslední články: