nahoru

Vojenská zdravotní pojišťovna - 210

Vojenská zdravotní pojišťovna patří mezi oblíbené a poptávané zdravotní pojišťovny, které působí na území České republiky. Pojišťovna spadá pod ministerstvo obrany, jsou u ní pojištěni všichni vojenští pracovníci. Avšak mezi jejími klienty nalezneme i obrovské množství obyčejných lidí, jedná se tak o otevřenou zdravotní pojišťovnu, která je k dispozici pro každého. Vojenská zdravotní pojišťovna vznikla v roce 1993, působí v ní ti nejlepší odborníci v oboru.

Úvod > Pojištění > Zdravotní pojišťovny > Vojenská zdravotní pojišťovna

Hlavní výhody klientů vojenské zdravotní pojišťovny

Vojenská zdravotní pojišťovna se svým klientům snaží nabídnout vždy něco více, tedy jakýsi nadrámec standardních produktů a služeb. Budete-li pojištěni u této pojišťovny, můžete počítat s celou řadou výhod. Jedná se tak o možnost zdravotní péče ve špičkových zdravotních zařízeních. K dispozici máte téměř 22 tisíc smluvních zdravotních zařízení. Potěší i výběr z obrovského množství nadstandardů. Členství v klubu Vojenské zdravotní pojišťovny přináší pravidelný přísun nejrůznějších výhod.

Pobočky jsou rovnoměrně po celé republice

Veškeré další užitečné informace jak pro soukromé pojištěnce, tak pro samoplátce nebo lékaře získáte při návštěvě některé z pobočky pojišťovny, které naleznete po celé České republice. Vyplatí se i prostudování internetových stránek, kde naleznete řadu otázek a odpovědí.

Kontakt

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Drahobejlova 1404/4
Praha - Libeň
190 00

Kód pojišťovny: 210
Oficiální stránky: www.vozp.cz

Publikováno 4 července 2013

Poslední články: