nahoru

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda - 209

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda patří mezi otevřené pojišťovací instituce, které dynamicky reagují na současný stav nejen zdravotní péče. Její vznik je datován do roku 1993, tehdy pod hlavičkou společnosti Škoda Auto a.s. Postupně se vyvinula v regionální zdravotní pojišťovnu, se silnými vazbami na Škoda Auto, a.s. Cílem pojišťovny je uspokojení rostoucích nároků všech klientů.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda - nejen regionální působení

V současné době se tedy jedná o pojišťovací subjekt, který má své pobočky v Mladé Boleslavi, Nymburce, Vrchlabí, Rychnově nad Kněžnou a v Kvasinách. Jejím klientem se však může stát jakýkoliv občan České republiky či pracovník firmy s trvalým sídlem na našem území.

Široká síť kvalitních zdravotních zařízení

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda postupem času vybudovala kvalitní a plně dostačující síť smluvních zdravotních zařízení, které jsou kdykoliv dostupné všem jejím klientům. Mezi hlavní cíle pojišťovny patří zejména rozšiřování zdravotnických zařízení, garance dostupnosti kvality a bezpečí při poskytování každodenní zdravotní péče a v neposlední řadě také rozšiřování nadstandardních nabídek pro své klienty. To všechno by mělo zajistit dostatečnou spokojenost a vysoký standard všech pojištěnců.

Kontakt

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
tř. Václava Klementa 869
Mladá Boleslav II
293 01

Kód pojišťovny: 209
Oficiální stránky: www.zpskoda.cz

Publikováno 22 července 2013

Úvod > Pojištění > Zdravotní pojišťovny > Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Poslední články: